کانال معرفی لوازم ارایشی

بازدید : 1783 نفر


کسب و کار, ویژه 688روز قبل

آدرس کانال : oriflame_n_a @

آیدی مدیر کانال: N61Alipour @


توضیحات کانال :

فروش محصولات آرايشي و زيبايي
براي داشتن پوست زيبا و شفاف از كرم هاي كلاژن استفاده كنيد
با محصولات ما موهاي سالم و زيبا داشته باشين.

پوست شما آینه سلامت کلی بدن شماست. پس بهتر است برای مراقبت و حفظ زيبايى آن دقت كافى را داشته باشيم ،سلامتى و زيبايى هديه ما به شماست
(اوريفليم حامى طبيعت و زيبايى طبيعى )
از ابتداى خلقت تا امروز و همين لحظه كه شما اين متن را ميخوانيد همواره طبیعت مهد نیازهای ما بوده و طبیعت همواره به ما تعادل می‌دهد. استفاده از محصولات طبیعی از دیرباز مورد تایید جوامع و نسل‌های مختلف بوده است و شاید از هر کسی سوال شود دلیل سلامت و طول عمر پدربزرگ ها و مادربزرگ‌های ما چیست، راز آن را استفاده از محصولات طبیعی بدانند
در صد سال گذشته گیاهان نقش تعیین‌کننده‌ای در درمان بیماری‌ها ازجمله بیماری‌های پوستی ایفا می‌کردند
داستان زیبایی و طبیعت به تازگی بازار گرمی در بین مردم در حوزه پوست پیدا کرده و تحقیقات علمی و مطالعات زیادی روی آن شده است و متخصصین برندهای نوآور بررسی‌هایی روی مواد و محصولات طبیعی و اثربخشی آنها روی پوست انجام داده‌اند.
پوست یکی از قسمت‌های حساس بدن به حساب می‌آید و نگهداری از آن در زیبایی انسان موثر است. فرآورده‌های گیاهی بدون عوارض و اثرات فارماکولوژیک موثری بر پوست دارند و از آنها در تهیه فرآورده‌های دارویی و آرایشی استفاده می‌شود. مزیت اصلی و قابل توجه محصولات طبیعی این است که عوارضی ندارند و با اطمینان بالا می‌توان آنها را استفاده کرد.
امروزه مشکلات پوستی به‌طور تقریبی بخشی از زندگی روزمره هرفرد است. افراد بیشتر و بیشتری حساسیت‌های پوستی، آلرژی، آسیب‌های پوستی و خشکی پوست در آنها درحال افزایش است. عوامل متعددی مثل نور خورشید، آلودگی هوا، برخی ترکیبات مضر در مواد غذایی ما و حتی مستعد بودن افراد، نقش مهمی را در این زمینه ایفا می‌کنند. متاسفانه ترکیبات مضر در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست(skin care)، باعث افزایش واکنش‌های غیرقابل تحمل و بدتر شدن ظاهر پوست می‌شود.
خانم‌های باردار در دوران بارداری به‌دلیل تغییرات هورمونی بیش از زمان‌های دیگر به مراقبت از پوست خود نیاز دارند اما به‌دلیل نگرانی از عوارض جانبی، پزشکان توصیه می‌نمایند که محصولی مصرف نکنند. محصولات مراقبت از پوست گیاهی و طبیعی بهترین گزینه برای این افراد است. به نظر می‌رسد بازار محصولات مراقبت از پوست، در حال تحول بزرگ و ورود به دنیای زیبای طبیعت باشد. از اين رو زيبايى با محصولات ما از اهميّت بالايى برخوردار است .
مفتخريم به نو آورى وتجربه اى منحصر به فرد كه حاصل ساليان دراز تحقيقات علمى و عملى مى باشد را در محصولات مان بكار گرفته ايم و تقديم تان مى كنيم ،چون شما سزاوار بهترين ها هستيد .
با اطمينان گام اول را با ما برداريد .
همين امروز ،همين حالا….


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#