چت مشهد

بازدید : 16 نفر


دسته‌بندی نشده 13روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

عضویت در لینکدونی مشهد

شما برای عضویت در لینکدونی مشهد میتوانید به روشی که به شما آموزش میدهم اقدام کنید، شما با کلیک روی بنر زیر میتوانید به عضو کانال لینکدونی مشهد شوید.

عضویت در لینکدونی مشهد
گروه یاب مشهد

هدف از ایجاد لینکدونی مشهد چیست؟

دوستان این لینکدونی با هدف انتشار لینک گروهها و کانالها و سایر تبلیغات شهر مشهد شامل کالا و خدمات شما مشهدیای عزیر ایجاد شده است.

بنابراین شما میتوانید گروه تلگرام مشهد و کانال تلگرام خودتون رو در این لینکدونی مشهد تبلیغ کنیید، کافی هست تا به پشتیبان کانال پیام بدین تا این کار رو براتون انجام بده.

همانطور که اشاره کردیم شما میتوانید بجز لینک تلگرام دیگر تبلیغات خودتون که شامل خدمات و یا کالا نو و دست دوم و یا هر چیز دیگری که دارید در این کانال تبلیغ کنید.

قیمت تبلیغات در لینکدونی مشهد

با توجه به اینکه این کانال تازه ایجاد شده است، تمامی خدمات ما در این کانال رایگان می باشد و شما میتوانید تبلیغ رایگان لینک را در این کانال انجام دهید و نگرانی از بابت این موضوع نداشته باشید.

چه لینک هایی تبلیغ نمیشود.

لینکدونی مشهد مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و لینک هایی که با قوانین مذکور تطابق ندارد در کانال ما تبلیغ نمیشود. ضمنا لینک گروهها و کانال ها با موضوعات صیغه و ازدواج و هک و مسائل غیر اخلاقی و سیاسی به هیچ عنوان در کانال ما تبلیغ نخواهد شد و از شما درخواست میکنیم که هرگز اینگونه لینک ها را برای تبلیغ ارسال نکنید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#