گروه چت

بازدید : 45 نفر


سایر کانالهای تلگرام 151روز قبل

آدرس کانال : linkdoni136 @

آیدی مدیر کانال: poshtiban-linkdoni @


توضیحات کانال :

لینکدونی گروه های تلگرامی

لینکدونی که در ادامه به شما معرفی میکنم به لینکدونی فقط گروه معروف هست و دلیل این موضوع هم این هست که در این کانال فقط لینک گروههای تلگرامی به اشتراک گذاشته میشه و در واقع یکی ازبرترین لینکدونی های گروه محسوب میشه.

البته این نکته رو خدمت شما باید عرض کنم که این کانال یک بانک گروه های تلگرامی هم هست، چرا اکثر گروه ها در این لینکدونی وجود داره و اگر شما به دنبال گروه خاصی میگردین میتونید به راحتی گروه مورد علاقه خودتون رو پیدا کنید.

عضویت در لینکدونی فقط گروه

شما برای عضویت در لینکدونی فقط گروه میتوانید روی عکس زیر کلیک کنید و به جمع ممبرهای این لینکدونی بسیار خوب و قوی بپیوندین، پس ممنون میشم همین الان با کلیک روی عکس زیر با ما همراه شوید.

بانک لینک گروه

گروههای تلگرامی

هزینه تبلیغات در لینکدونی فقط گروه

شما دوستان بجز عضویت در لینک گروه های ما میتوانید لینک گروه خودتون رو هم برای تبلیغ به این لینکدونی بدین، هزینه تبلیغات در این لینکدونی بسیار اندک می باشد و شما فقط با پرداخت 5 هزار تومان میتوانید لینک خودتون رو تبلیغ کنید.

البته شما با پرداخت این مبلغ لینک خودتون رو در 4 کانال با مجموع ممبر 52 هزار نفر تبلیغ خواهید کرد، که خود این موضوع میتواند در افزایش ممبر گروهتان بسیار موثر باشد.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#