کانالهای برگزیده تلگرام

بازدید : 1793 نفر


516روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

با راه اندازی تلگرام کانالهای تلگرام هم در کنار اون شکل گرفتند و کانال های تلگرام ایرانی جزو پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام محسوب میشن و در این مطلب میخواهیم 10 کانال برتر  را بر اساس تعداد مخاطب با همدیگر مرور کنیم .

نکته: جهت عضویت درکانال ها میتوانید روی عکس آن کلیک کنید

1- کانال رسمی هانیستا با 4 مییون 970 هزار عضو: این کانال مربوط به موبوگرام نسخه فارسی و غیر رسمی تلگرام هست و در این کانال اخبار مربوط به موبوگرام در اون قرار داده شده است، جالب هست بدونید این کانال جزو پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام جهان هم محسوب میشه.

پرطرفدارترین گروه های تلگرام

لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام

2- کانال تلگرام فارسی با 2 میلیون و 560 هزار عضو: این کانال دومین کانال پرجمعیت ایران هست و اخیرا هم گزارشاتی در مورد نقض حریم کاربران خود از این کانال به گوش رسید که صحت این گزارشات معلوم نشد، ضمنا تلگرام فارسی نسخه غیر رسمی دیگری از تلگرام بود.

بزرگترین کانال تلگرام دنیا

بانک جامع کانال تلگرام

3- کانال ملوبیت – با 2 میلیون و 450 هزار عضو: آهنگ و موسیقی طرفداران زیادی داره و کانال ملوبیت با گذاشتن بهترین آهنگ های ایرانی و خارجی با کیفیت های مختلف تونسته این نیازمندی مردم رو خوب پاسخ بده، و یک خوبی این کانال بهره گیری از رباطی جهت جستجوی آهنگ مورد علاقه شماست.

بزرگترین کانال تلگرام دنیا

کانالهای برگزیده تلگرام

4- کانال خبر فوری با 2 میلیون 200 هزار عضو: همانطور که میدانیم خبر جزو مهمترین نیازمندیهای مردم یک جامعه هست که کانال خبر فوری توانست با دادن خبرهای کوتاه و استفاده از منابع مختلف توانست در بین کانالهای خبری رشد کند و رتبه چهارم پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام را به خودش اختصاص بده.

کانال تلگرام هانیستا

گروه های پرطرفدار تلگرام

5- کانال دنیای ترانه با 2 میلیون و 100 هزار عضو: باز هم یک کانال موسیقی تونسته در لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام قرار بگیره و این به خاطر علاقه بسیاری از افراد به موسیقی و آهنگ هست، این کانال هم مانند کانال ملوبیت از یک ربات جهت سرچ آهنگ مورد علاقه شما بهره میبره.

کانالهای برگزیده تلگرام

شلوغ ترین کانالهای تلگرام

6-کانال آخرین خبر با 2 میلیون 70 هزار عضو: این کانال رقیب کانال خبر فوری هست و توانست در عرض یک سال خود را به لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام برساند، البته این کانال نسبت به خبر فوری جزئیات بیشتری در مورد اخبار خود میدهد و این یکی از دلایل موفقیتش می باشد.

پرطرفدارترین گروه های تلگرام

لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام

7-کانال ترفند با 1 میلیون و 800 هزار عضو: در این کانال ایده های جالب و ترفندهایی برای یک زندگی بهتر به شما آموزش داده میشه، ضمنا این کانال به موضوعات مختلف پرداخته که میتونه به شما در زندگی کمک بسیاری بکنه.

پرطرفدارترین گروه های تلگرام

لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام

8- کانال گیز میز با 1 میلیون و 750 هزار عضو: این کانال در همان ابتدای راه اندازی تلگرام توسط روس ها شکل گرفت و دلیل موفقیت آن هم قدیمی بودنش هست، البته در این کانال هر روز مطالب جالب و سرگرم کننده گذاشته میشه و منصور قیامت مدیر این کانال جذاب و سرگرم کننده هست.

لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام

گروه های پرطرفدار تلگرام

9- کانال خبری پارسینه با 1 میلیون 170 هزار عضو: باز هم یکی کانال خبری دیگه تونست با استفاده از ابزار پوشش خبر اعضای زیادی رو به کانال خودش جذب کنه، البته این کانال بجز اخبار ایران اخبار جهان رو هم به خوبی پوشش میده و البته تو همه حوزه های خبری ایران هم این کانال تلگرام خوب فعاله.

کانال های میلیونی تلگرام

پرطرفدارترین گروه های تلگرام

10- کانال KHAMENEI.IR با 1 میلیون عضو: این کانال منتسب به مقام معظم رهبری هست و افرادی که میخواهند اخرین فرمایشات آقا را در مورد مسائل روز و سیاسی بشنوند میتوانند با این کانال تلگرام همراه شوند.

شلوغ ترین کانالهای تلگرام

کانالهای برگزیده تلگرام

همانطور که در این لیست دیدین بجز اپلیکیشن های غیر رسمی تلگرام(موبوگرام و تلگرام فارسی) کانالهای خبری و آهنگ و سرگرمی در لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام ایران قرار دارند و این نشان میدهد که ایرانیها به خبر و موسیقی و سرگرمی علاقه زیادی نشان میدهند.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#