بازدید : 71 نفر


266روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

یکی از هدف های مدیران کانالهای تلگرامی  از ایجاد کانال گرفتن تبلیغات برای کانال تلگرام می باشد، چگونه میتوان برای کانال تلگرام خود تبلیغ گرفت، ما در این مقاله به شما نحوه آموزش گرفتن تبلیغ برای کانال تلگرام را برای شما شرح میدهیم.

همانطور که میدانیم خیلی از کانالهای تلگرام در پست های خود تبلیغاتی را درج میکنند و از این طریق کسب درآمد میکنند، درآمد بعضی از این کانالها در ماه بیش از 100 میلیون تومان می باشد.

اما فکر میکنید که این کانال ها چگونه این تبلیغات را دریافت میکنند، آیا شما هم میتوانید اینگونه تبلیغات را برای کانال خود دریافت کنید؟

در جواب به این سوال باید به شما بگویم،اینگونه کانال ها داری ممبرهای بسیار زیادی هستند و مطمئنا خیلی از تبلیغ دهنده گان هم با توجه به ممبر زیاد اینگونه کانال ها و همچنین بازدهی خوب آن، به اینگونه کانالها تبلیغ میدهند.

البته بعضی از تبلیغ دهندگان به جای دادن تبلیغ به کانال های پر بازدید سعی میکنند تا کانالی که با موضوع کسب و کار آنها مرتبط هست را پیدا کنند و تبلیغ خود را در آن کانال درج کنند.

برای مثال اگر شما یک کانال در خصوص فروش مصالح ساختمانی داشته باشید و بتوانید با روش های جذب ممبر واقعی بتوانید فعالان حوزه ساخت و ساز را در کانال خود جذب کنید، مطمعنا موفق به گرفتن تبلیغات برای کانال تلگرام خود میشوید.

اما سعی کنید برای دریافت ممبر واقعی یک سایت و وبلاگ بزنید و در مورد موضوع کانال تلگرامی خودتون در این سایت مطلب بنویسید و بنر کانال خود را در جاهای مختلف سایت و وبلاگ قرار دهید تا ممبر های مرتبط با موضوع آن کسب و کار به کانال شما اضافه بشند.

سعی کنید هرگز ممبر نخرید، چون به هیچ عنوان ممبر خریدنی نمیتونه برا کا شما موثر باشه! چرا که ممبر فیک و خریدنی بازدید و ویو نداره و به همین دلیل تبلیغ دهنده به شما تبلیغ نمیده.

در نتیجه برای گرفتن تبلیغات برای کانال تلگرام باید یک کانال با یک موضوع مشخص داشته باشیم که دارای اعضای واقعی خوبی باشه و میتونیم از طریق سایت های درج آگهی خدمات خودمون رو معرفی کنیم.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#