جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام

بازدید : 158 نفر


478روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

در این مقاله میخواهیم در خصوص باز شدن خودکار تلگرام در گوشی اندروید و تبلیغات مزاحم کانال ها و چگونگی حذف تبلیغات کانال تلگرام با شما صحبت میکنیم، امیدوارم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

شاید برا شما هم اتفاق افتاده که هنگام ورود به تلگرام به اجبار به یک کانال تلگرام دعوت شدین و یا به اجبار از شما دعوت میکند تا در یک کانال تلگرام عضو شوید، قبل از پرداختن به اصل موضوع باید در همین ابتدا خدمت شما عرض کنم که خود تلگراما رسما اعلام کرده که هیچ گونه تبلیغاتی ندارد که کاملا صحیح و اثبات شده است.

پس دلیل این تبلیغات چیست؟ دلیل فقط استفاده از نسخه های جانبی تلگرام همانند تلگرام قرمز و نارنجی و … هست، در صورتی که شما از گوگل پلی و خود سایت تلگرام، اپلیکیشن تلگرام را دانلود کنید، حل مشکل باز شدن ناخواسته کانالهای تلگرام در اندروید را شاهد خواهید بود.

حذف تبلیغات موبوگرام هم به همین صورت هست، من به شما پیشنهاد میدهم با استفاده از نسخه اصلی تلگرام برنامه حذف تبلیغات تلگرام را در کار خود قرار دهید.

البته خیلی از دوستان از تلگرام فارسی استفاده میکنند و حذف تبلیغات تلگرام فارسی را از ما خواستار شدن، که باز هم پیشنهاد من استفاده از نسخه اصلی تلگرام می باشد و پیشنهاد میکنم تا با دانلود نسخه اصلی تلگرام برای همیشه از شر تبلیغات تلگرام خلاص شویم و دیگر مجبور نباشیم برای حذف تبلیغات کانال تلگرام مرتب کانال ها رو حذف کنیم.

بیشتر نسخه های جانبی تلگرام تبلیغات کانال های تلگرامی رو انجام میدن و در خیلی از نسخه ها هیچ راه حلی برای جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام وجود ندارد.

امیدوارم که برای حذف تبلیغات کانال تلگرام به جواب رسیده باشید، واگر این مقاله مفید بود حتما در انتشار اون در شبکه های اجتماعی اقدام کنید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#