ربات رایگان قفل گروه تلگرام

بازدید : 481 نفر


355روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

همانطور که میدانیم ارسال پیام برای همه اعضای گروه امکان پذیر می باشد و اعضای گروه تلگرامی میتوانند در گروههای تلگرامی خودشون پیام ارسال کنند، اما شاید مدیر گروه بخواهد در ساعاتی خاص این امکان را از اعضای خود صلب کند.

اما چگونه گروه را قفل کنیم، و چگونه میتوان این دسترسی را از اعضای گروه گرفت، ما در این مقاله میخواهیم در این خصوص با شما صحبت کنیم و در ادامه با دانلود ربات قفل گروه تلگرام این مشکل شما را حل کنیم.

اما قبل از اینکه بخواهیم در خصوص ربات تعطیلی گروه رایگان با یکدیگر صحبت کنیم، میخاهم یک نکته را یادآوری کنم که مدیران گروهها که میخواهند از ربات قفل ساعتی گروه استفاده کنند می بایست به آن توجه کنند.

ربات قفل تلگرام

ساخت ربات قفل گروه

ریزش ممبر گروه در زمان استفاده از ربات قفل تلگرام یکی از مشکلاتی هست که ممکن هست برای شما اتفاق بیفتد، چر که اعضای گروه دوست ندارند که این دسترسی از آنها گرفته شود و دلیل استقبال از گروه تلگرام هم همین موضوع بوده است که اعضا میتوانند آزادانه به چت و گپ بپردازند.

سعی کنید تا زمانی که خود میتوانید گروه را مدیریت کنید و یا اینکه چند نفر از اعضای گروه خود را که به انها اعتماد دارید را به عنوان ادمین انتخاب کنید تا در نبود شما گروه را مدیریت کنند، و نیازی به قفل گروه نباشد.

اما اگر در خصوص ساخت ربات تخصص دارید میتوانید با ساخت ساخت ربات قفل گروه هم درآمد خوبی کسب کنید. این کسب درآمد میتواند شامل فروش ربات قفل گروه و یا گذاشتن تبلیغات در ربات قفل گروه باشد.

خیلی از مدیران گروههای تلگرام از ربات قفل ساعتی گروه در ساعات 1 شب تا 8 صبح استفاده میکنند و با این تفکر که در این ساعات افراد کمتری در گروه حضور دارند، از ربات در این ساعات بهره میبرند که به نظر من نیازی به این موضوع نیست.

در پایان برای دانلود ربات قفل گروه تلگرام میتوانند دکمه دانلود کلیک کنید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#