عدم ایجاد گروه در تلگرام

بازدید : 1293 نفر


307روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

نمی توانم در تلگرام کانال بسازم

شاید برای شما هم این شکل پش آمده باشد که بخواهید در تلگرام کانالی ایجاد کنید ولی در همان مرحله اول متوقف میشوید، ( در تلگرام نمیتوانم کانال بسازم )  و به مرحله بعدی هدایت نمیشید و نمیتونید کانال تلگرام خودتون رو ایجاد کنید، ما در این مقاله میخواهیم به علت عدم ایجاد کانال تلگرام برای شما صحبت کنیم.

عدم امکان ساخت کانال تلگرام یک دلیل بیشتر ندارد و آن ریپورت بودن شما هست، شما جزو لیست سیاه تلگرام قرار گرفته اید و حساب کاربری شما محدود شده است و قادر به ایجاد کانال تلگرام نیستید.

شما میتوانید جهت اطمینان از ریپورت بودن به ربات تلگرام پیام دهید، برای اینکار کافی هست تا با این ربات چت کنید. https://telegram.me/spambot من در مطلب رفع ریپورت تلگرام در خصوص خروج از ریپورت مطلبی آماده کردم که با مطالعه اون میتونید طریقه کار با این ربات و همچنین رفع ریپورت تلگرام رو یاد بگیرید.

مشکل ساخت گروه در تلگرام

عدم امکان ساخت کانال تلگرام

البته مشکلات ایجاد کانال تلگرام به همین جا ختم نمیشود و ممکن هست که شما ریپورت نباشید، ولی باز هم مشکل ساخت کانال تلگرام دارید، و این مشکل در هنگام انتخاب آدرس برای کانال ایجاد شود.

اگر از قبل 5 کانال با آدرس عمومی  (Public Channel) ایجاد کرده اید دیگر تلگرام به شما اجازه ایجاد کانال تلگرام با آدرس عمومی نمیدهد و می بایست از آدرس خصوصی (Private Channel) برای ایجاد کانال تلگرام بهره ببرید و در صورت استفاده از آذرس خصوصی و ریپورت نبودن  مشکل عدم امکان ساخت کانال تلگرام نخواهید داشت.

عدم ایجاد گروه در تلگرام

مشکل ساخت گروه در تلگرام همانند مشکل عدم امکان ساخت کانال تلگرام به ریپورت بودن شما ارتباط دارد، و در صورتی که شما ریپورت باشید نمیتوانید گروه تلگرام ایجاد کنید، و می بایست بعد از رفع ریپورت گروه خود را ایجاد کنید و یا اینکه با استفاده از خط جدید که ریپورت نیست گروه خود را راه اندازی کنید و دلیل نتوانستن ساختن گروه در تلگرام فقط ریپورت بودن شماست.

البته شاید مشکل تشکیل گروه در تلگرام دلایلی دیگر هم داشته باشد، یعنی اگر شما ریپورت  نباشید و نتوانید گروه ایجاد کنید، در صورتی که با این مشکل بودید، مشکلات خود را در انجمن ها مطرح تا دوستان تلگرامی به مشکل شما پاسخ دهند.

 

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#