بازدید : 128 نفر


439روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

بعد از ایجاد کانال تلگرام افزایش ممبر از اهمیت ویژه ای برخوردار هست، و در ادامه میخواهیم به شما سایت هایی که در زمینه افزایش ممبر موثر هستند را به شما دوستان معرفی کنیم.

قبل از پرداختن به سایت های افزایش ممبر میخواهم یک نکته بسیار مهم که قبلا هم به آن پرداخته شده بود با شما دوستان صحبت کنم و آن خرید ممبر هست، پس ابتدا در مورد خرید ممبر نکاتی را یادآور میشوم.

ممبر واقعی فروشی وجود ندارد! بله دوستان گوگل تبلیغات بعضی از فروشندگان ممبر را نخورید، به نظر من ممبر واقعی ممبری هست که از روی علاقه و نیاز به کانال شما جوین شود و یک ممیر واقعی ارزش معادل 1000 ممبر خریدنی و فیک رو دارد.

اما در ادامه یکسری از سایت ها که میتواند جهت افزایش ممبر مناسب باشند را به شما معرفی خواهم کرد.

مای چلنز: این سایت بهترین سایت افزایش ممبر هست و همیشه با کلمه کانال تلگرام و بیشتر موضوعات کانال در نتایج اولیه گوگل می باشد و میتوانید با استفاده از خدمات ویژه این سایت ممبرهای خوب و واقعی و مناسب با کسب و کار خود جذب کنید.

تلگرام کانال:این سایت هم برای افزایش ممبر بسیار مناسب هست و بعد مای چلنز سایت بسیار مناسبی برای افزایش ممبر هست، البته این سایت دارای یک کانال تلگرام هم هست که خود این میتواند به افزایش ممبر شما کمک بسیار فراوانی بکند.

سیتی کانال: این سایت با بهره گیری از سه کانال لینکدونی و لینک یاب و گروه تلگرام میتواند به کانال و گروه شما جهت گرفتن ممبر واقعی کمک بسیار خوبی باشد، البته برای ثبت لینک خود در کانالهای یاد شده شما می بایست پلن ویژه این سایت را انتخاب کنبد.

تله چلنز: بعد از سایت های یاد شده میتوان به سایت تله چلنز اشاره کرد، این سایت هم یکی از سایت های موفق برای افزایش ممبر می باشد.

در پایان یادآور میشوم که این سایت ها برای افزایش ممبر واقعی کانال و گروه مناسب هستند و شما میتوانید سایت های دیگری را نیز با جستجو در اینترنت بیابید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#