بازدید : 177 نفر


309روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

استیکر تلگرام

یکی از قابلیت های بسیار خوب تلگرام استیکر هست، خیلی از کاربران تلگرام در چت ها و گپ های خود برای ابراز احساسات و یا واکنش به گفتگوهای شخص و یا اشخاص از استیکر استفاده میکنند.

شما نیز میتوانید خودتان به راحتی یک پکیج استیکر تلگرام تهیه کنید و آن را در گفتگوهای خود در محیط های چت تلگرام بهره ببرید، حتی میتوانید اگر دوست داشتید از عکس های شخصی خود برای این منظور بهره ببرید و با ساخت پکیج استیکر تلگرام به مجموعه استیکرهای موجود تلگرام بیفزایید.

ساخت استیکر شخصی تلگرام بسیار جذاب است، چرا که موجب شگفتی دیگران می شود و میتوانید با اضافه کردن متن های جالی به استیکرتان به این جذابیت بیفزایید.

ربات ساخت استیکر تلگرام

قبل از اینکه به موضوع ربات ساخت استیکر تلگرام بپردازیم باید این نکته را یادآوری کنم که شما قبل از شروع کار با ربات می بایست مجموعه عکس هایی را که میخواهید برای ساخت پکیج استیکر تلگرام استفاده کنید با حداکثر اندازه 512*512 پیکسل (نباید بیشتر از این اندازه شود) و با حداکثر حجم 350 کیلیو بایت آماده کنید.

البته این تصاویر هم باید با فرمت png باشند و اینکار را میتوانید با فتوشاپ و یا دیگر نرم افزار های مربوطه انجام دهید، ساخت استیکر تلگرام با فتوشاپ بسیار ساده تر هست و خود بنده از این نرم افزار برای تبدیل فرمت عکس و تغییرات در عکس بهره میبرم.

ساخت استیکر متنی تلگرام هم میتواند با همین فوتوشاب صورت گیرد و شما میتوانید ابتدا با فوتوشاپ متن ها را آماده و بعد نسبت به فراخوانی ربات استیکر تلگرام اقدام کنید.

در ادامه میپردازیم به نحوه کار با ربات ساخت استیکر تلگرام…

ربات رسمی ساخت استیکر تلگرام را با جستجوی عبارت @Stickers در قسمت جستجوی تلگرام پیدا کنید.

نحوه ساخت استیکر تلگرام

مرحله اول: برای ساخت پکیج استیکر جدید ابتدا گزینه یا دستور ” /start ” و سپس ” /newpack ” را کلیک یا تایپ مینماییم

**********

مرحله دوم: سپس درخواست انتخاب نام بسته استیکر می‌شود که می‌توانید یک نام فارسی یا انگلیسی انتخاب کنید . به عنوان مثال استیکر پینوکیو و یا باشگاه خبرنگاران

مرحله سوم: در مرحله بعدی از شما درخواست می‌شود که فایل عکس مورد نظر خود را با پسوند PNG به صورت فایل و نه بصورت عکس از قسمت Attach که با عکس “گیره کاغذ” مشخص است ارسال کنید.

نکته بسیار مهم : ابعاد عکس نباید بیش از 512 در 512 پیکسل باشد ، در عکس هایی با ابعاد غیر مربعی، ضلع بزرگتر عکس بیش از حداکثر 512 پیکسل نباشد.

مرحله چهارم :سپس از شما درخواست میگردد یک اموجی یا شکلک مرتبط با آن عکس یا استیکر مشخص کنید که به راحتی از قسمت شکلک ها یک اموجی را انتخاب مینمایید

مرحله پنجم: تبریک …شما اولین استیکر از بسته خود را ساختید ، حال می‌توانید تصاویر بعدی را با تکرار مراحل3 و4 که گفته شد ارسال کنید.

مرحله ششم : پس از ارسال همه تصاویر بسته استیکر دستور” /publish ” را تایپ یا روی آن کلیک می کنیم.

مرحله هفتم: از شما درخواست می‌شود یک نام کوتاه و یکتا (غیر تکراری ) به زبان انگلیسی ارسال کنید. این نام به عنوان لینک استیکر شما انتخاب خواهد شد (برای مثال YJc123 ).

مرحله نهایی : کار به اتمام رسید و شما بسته استیکر خود را ساخته و لینک استیکر خود را دریافت کرده‌اید ، حال می‌توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

باکلیک روی لینک منوی زیر باز می‌شود ، حاصل کارتان را به قسمت استیکرهای خود اضافه کنید.

منبع: سیتی کانال

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#