بازدید : 181 نفر


534روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

نرم افزار تلگرام هر روز بر امکانات خود اضافه میکند به طوری که آخرین اخبار حاکی از آن هست که تلگرام در آپدیت نسخه 4.6 خود یک قابلیت جدید به اپلیکیشن خود اضافه کرده و آن ایندکس شدن مطالب داخل کانال در موتور جستجوگر گوگل هست.

این موضوع به این معنی هست که اگر شما مطلب خوبی داخل کانال خودتون بذارید، از این به بعد مطالب شما تو نتایج سرچ گوگل به نمایش گذاشته میشه، خود این موضوع میتونه  به افزایش ممبر اعضای کانالتون کمک خوبی بکنه.

البته این قابلیت در شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک و تویتر و اینستاگرام وجود داشت و تلگرام از این قابلیت بی بهره بود، اما به زوذی باید شاهد باشیم که مطالب داخل کانالها هم به گوگل ایندکس بشن و  این موضوع میتونه برای کانال هایی که تولید محتوا دارند بسیار سودمند باشه.

از این به بعد شاهد این خواهیم بود که به جای تبلیغ کانال جهت افزایش ممبر،  میشه از تولید محتوا استفاده کرد، البته قبلا تولید محتوا در خیلی از کانالها به افزایش ممبر اونها کمک میکرد ولی با اضافه شدن کانالهای تلگرام، خیلی از مدیران کانالهای تلگرام از مطالب خوب سایر کانالها سوء استفاده میکردند و انها را با اسم کانال خود منتشر میکردند.

گوگل در خصوص کپی برذاری بسیار حساس هست و جریمه سختی را برای کانالهای کپی بردار وضع خواهد کرد و پیروزی و افزایش ممبر برای کانالهای تولید کننده محتوا  به زودی حاصل میشه.

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#