نرم افزار افزایش لایک در تلگرام

بازدید : 1214 نفر


383روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

یکی از سرگرمی های افراد در تلگرام شرکت در مسابقات چالش عکس و سایر چالش ها هست.البته خیلی از کانال های تلگرام که این چالش ها رو برگزار میکنند به چند نفر که کانال مشخص کرده جوایزی رو اهدا میکنند که خود این هم میتونه یک تشویق برای جمع کردن لایک برای عکس باشه.

اما ترفند افزایش لایک تلگرام چی هست و چه جوری میشه افزایش لایک تلگرام رایگان رو تجربه کرد؟

راهکار اول خرید لایک تلگرام ارزان هست، و این هم یک ترفند افزایش لایک تلگرام بسیار عالی هست، چرا که خیلی از کابران تلگرام میتوانند در قبال گرفتن یک مبلغ بسیار ناچیز، اینکار رو برای شما انجام بدند، و شما بدونن اینکه بخواهین دچار درد سر باشین این افزایش لایک رو برای عکس مورد نظر انجام و در مسابقه چالش برنده بشین، به این روش خرید رای در تلگرام هم گفته میشه.

شما برای خرید لایک ارزان میتونید روی عکس زیر کلیک کنید و با پرداخت فقط مبلغ 5 هزار تومان سفارش خودتون رو در دو کانال ثبت کنید

خرید رای در تلگرام

افزایش لایک عکس در تلگرام رایگان

دومین راهکار که به ذهن خیلی از ما میرسه این هست که عکس مورد نظر رو برای مخاطبین تلگرام خودمون ارسال کنیم، که این بهترین راه محسوب میشه و خیلی خوب جواب مبده، چرا که مخاطبین دفترچه تلفن ما حاضرند افزایش لایک تلگرام رو رایگان برای ما انجام بدن.

اما راهکار سوم که میتونم پیشنهاد کنم، استفاده از گروههای تلگرام هست، شما میتونید عکس مورد نظر رو در گروههای تلگرام خودتون ارسال کنید و از اعضای گروه تلگرام بخواهید که لایک رو براتون انجام بدن، البته میتونید هم از اعضای گروه و هم از مخاطبین تلگرام خود خواهش کنید که اونها هم عکس چالشی شما رو برای مخاطبین و گروههای خود ارسال کنند که اگر همه اینکار رو انجام میدادن شما میتونستین افزایش لایک خوبی رو کسب کنید.

و راهکار چهارم که میشه از اون بهره برد استفاده از لینکدونی هست، شما کافی هست که بنر خودتون رو به کانال های لینکدونی بدین و این کانال ها یا به صورت رایگان و یا بصورت پولی بنر شما رو در کانال خودشون قرار میدن و این همه میتونه افزایش لایک شما در تلگرام کمک کنه.

اما اگر در ساخت ربات تخصص دارین میتونید ربات افزایش لایک تلگرام رایگان ایجاد کنید و در قبال دادن خدمتی از کاربر تلگرام در خواست کنید که این افزایش لایک رو برای شما انجام بده، این ربات همانند نرم افزار افزایش لایک در تلگرام برای شما کار میکنه و میتونه بسار هم موثر باشه.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#