بازدید : 687 نفر


597روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

تاریخچه تلگرام

تلگرام توسط پاول و نیکلای دوروف دو برادر روس در اواخر سال 2013 ایجاد شد، و الان حدود سه سال هست که در ایران فعال هست، و این دوبرادر روس ادعا میکنند که قصد کسب درآمد از این شبکه را ندارند و هدفشان از ایجاد تلگرام فقط خدمت به مردم بوده، و همچنین هیچ گونه آگهی تبلیغاتی را قبول نمیکنند.

عکس پاول دوروف

خیلی به این دو برادر روس پیشنهاد فروش تلگرام را داده اند و قیمت های خوبی هم پیشنهاد کرده اند ولی آنها میگویند قصد فروش این شبکه را ندارند و همچنین میگویند توانائی مالی برای اداره تلگرام را دارند و در صورت نیاز مالی از خود کاربران درخواست کمک خواهند کرد.

اما بعضی افراد این مخترعات تلگرام را عامل بدبختی خود میدانند، که شاید طنز بدی هم نباشد، چون اگر به گذشته ای نه چندان دور برویم میفهمیم که مردم در گذشته اینقدر مشغول گوشی خود نبوده اند، در گذشته با وجود دیگر شبکه های اجتماعی اینقدر سراغ گوشی نمیرفتند.

به هر حال تلگرام توانست به راحتی در دل مردم ایران جای خودش را باز کند، و با توجه به اخباری که هر از گاهی از فیلتر شدن آن حکایت میکند، همچنان به کار خود ادامه میدهد و در زندگی و کسب و کار مردم تحول بسیار عظیمی ایجاد کرده است.

تلگرام چیست؟

تلگرام یک برنامه پیام رسان هست که شما میتوانید با تلگرام به راحتی متن، عکس، فیلم و فایل همانند ایمیل ارسال کنید، میتوانید آنرا هم بر روی گوشی و هم بروی سیستم کامپیوتر خودتون نصب کنید، تلگرام دارای دو ویژگی هست که آنرا از دیگر شبکه های اجتماعی موجود در ایران مانند وایبر و لاین و واتساپ و … متمایز میکنه.

سرعت و سادگی کار با تلگرام با عث شد تا تلگرام به سرعت در ایران گسترش پیدا کنه، و امکان ساخت کانال تلگرام هم بر محبیوبیت تلگرام بیش از بیش افزود. اخیرا تلگرام این امکان رو فراهم آورده تا شما گروه های 10 هزار نفری تشکیل دهید و شاید در آینده محدودیت تعداد نفرات نیز برداشته شود.

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#