بازدید : 374 نفر


526روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

پیدایش اپلیکیشن تلگرام همراه با تحولات زیادی بود و خیلی از کاربران گوشی های همراه هوشنمد از واتساپ و وایبر و لاین به سمت این اپلیکیشن کوچ کردند.

خیلی از کاربران در ابتدا تلگرام را به خاطر سرعت و سادگی آن انتخاب کردند، اما اضافه شدن کانال تلگرام موجب شد تا محبوبیت این اپلیکیشن شبکه اجتماعی چندین برابر شود.

شاید در ابتدای پیدایش کانال تلگرام کمتر کسی فکر میکرد که روزی همین کانال تلگرام موجب تحولی عظیمی در بازار تبلیغات ایران شود.

بعضی ها در همان اوایل اضافه شدن قابلیت کانال به تلگرام از فرصت استفاده کردند و با ایجاد کانالهای تلگرام که مورد نیاز جامعه بود، افراد زیادی را به کانال خود کشاندند.

خرید ممبر تلگرام ارزان

خرید ممبر فیک ارزان تلگرام

کانالهای تلگرام با بیش از 700 هزار نفر ممبر، این بهترین فرصت بود برای کسانی که میخواستند تبلیغ بدهند، چرا که در بین پیام ها میتوانستند تبلیغ خود را درج کنند.

اما مدیران کانالهای تلگرام هم شاید فکرش را نمیکرند که چه ثروت عظیمی در انتظار آنهاست، درآمد ماهیانه 40 میلیون تومان برای یک مدیر کانال تلگرام.

اما در این بین فقط کانال های تلگرامی موفق بودند که دارای ممبر بیشتری بودند، که میتوان به کانال گیز میز و کانال خروس جنگی اشاره کرد.

بعد از این اتفاقات خیلی ها دست بکار شدند و با ایجاد کانال تلگرام و جمع آوری ممبر سعی کردند تا در این حوزه وارد شوند و با ایجاد یک کانال پر جمعیت به درآمد میلیونی برسند.

خیلی از این کانال های تلگرام دراینخصوص توفیقی نداشتند، تا اینکه بعضی به این فکر افتادند تا ممبر بفرشند و با ایجاد نرم افزارهای اندروید به خرید و فروش ممبر پرداختند.

خیلی از مدیران کانالهای تلگرام که رویای کانال با ممبر زیاد را در سر خود میپروراندند، به این شیوه روی آوررند و با هزینه های زیاد برای کانال خود ممبر خریدند.

اما غافل از اینکه این ممبرها هیچ ارزشی نداشتند و فقط آمار اعضای کانال آنها را برای چند روز زیاد نشان میدادند و بعد از چند روز کانال آنها را ترک میکردند.

افزايش ممبر تلگرام

خرید ممبر ارزان

اصولا به این ممبرها ممبر فیک گفته میشوند، ممبرهایی که اصلا بازدید و ویو نداشتند و هرگز به کانال مدیران کانال تلگرام سر نمیزدند.

بیشتر صاحبان برنامه های ممبر گیر هم برای سودجویی بیشتر به جای آنکه ممبرها را به خاطر ترک کانال جریمه کنند، آنها را تشویق میکردند که کانالها را ترک کنند و مجدد عضو کانالهای جدید شوند.

این بازار سیاه که همه سودش نصیب برنامه های ممبر گیر و همه ضررش نصب مدیران کانالهای تلگرام بود همچنان ادامه دارد و هنوز هم مدیران زیادی از این روش استفاده میکنند.

اما خوشبختانه، جدیدا سرچ های اینترنتی از ممبر فیک به ممبر واقعی تغییر یافته است، ولی مطمئن باشید هیچ کس قرار نیست به شما ممبر واقعی بفروشد و راه به دست آوردن ممبر واقعی چیزی غیر از خرید و فروش ممبر است.

هر روز تعداد زیادی از کاربران گوش ی های هوشمند به تلگرام میپیوندند و این کاربران در زمینه کانال تلگرام نیازمندیهایی دارند و این نیازمندی خود را از طریق گوگل جستجو میکنند.

به جرات میتوان گفت که موتور جستجوی گوگل بهترین گزینه جهت دریافت ممبر هست و در این میان کانالهای تلگرامی موفق هستند که کانال خود را به گوگل معرفی گرده باشند.

اما شاید سوال شما این باشد که چگونه میشود کانال را به گوگل معرفی کرد، اینکار فقط از طریق ثبت کانال تلگرام در سایت های مرتبط با تلگرام امکان پذیر هست.

خیلی از کانالهای تلگرام هزاران عضو را از این طریق جذب کردند، ممبرهایی که همه واقعی هستند و با علاقه خود وارد کانال میشوند و در نتیجه میتوانند سود خوبی را به مدیران کانالهای تلگرام برسانند.

 

 

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#