موضوعات کانال

بازدید : 394 نفر


315روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

بهترین موضوع برای ساخت کانال

کسب درآمد از کانال تلگرام باعث شده تا خیلی از علاقه مندان به کسب و کار های اینترنتی تلگرام را برای کسب درآمد خود انتخاب کنند، لیکن با توجه به ازدیاد کانال های تلگرامی انتخاب بهترین موضوع برای کانال تلگرام از اهمیت زیادی برخوردار هست.

انتخاب موضوع کانال تلگرام باید نکته اول و مهم شما در ساخت کانال تلگرام باشه، البته موضوعات کانال بسیار زیاد هست، و انتخاب بهترین موضوع برای ساخت کانال میتونه رمز پیروزی شما باشه.

شما برای انتخاب موضوع برای کانال ابتدا باید، کسب و کار خود را در نظر بگیرید، به عنوان مثال اگر یک کفش فروشی دارید، سعی کنید موضوع کانال خود را در رابطه با کفش ایجاد کنید و سعی کنید موضوع کانال با کلماتی که مردم در اینترنت سرچ میکنند رابطه مستفیم داشته باشد.

البته این کلمات را با یک سرچ ساده در گوگل میتوانید پیدا کنید، فقط کافی هست که در گوگل سرچ کنید(کانال کفش) بعد خود موتور جستجوی گوگل  در انتهای نتایج خود کلمات کلیدی را برای شما به نمایش در خواهد آورد، که میتوانید در عکس زیر مشاهده کنید.

ایده برای موضوع کانال

اما اگر شما صاحب کسب و کاری نیستین و میخواهین تازه کسب درآمد از تلگرام را شروع کنید، به نظر من کانالهای تبلیغاتی بیشترین سودآوری را برای شما دارند، منظورم من از کانال های تبلیغاتی، کانال هایی هستند که برای دیگران تبلیغ میکنند.

بنده خودم با ایجاد کانال لینکدونی و لینک یاب و ثبت کانال خودم در نتایج صدر گوگل ماهیانه 2 میلیون تومان درآمد از راه تبلیغ گروه و کانال تلگرام دارم ، شما هم میتوانید با ایجاد چنین کانالهایی با موضوعات مشابه که به نظر من موضوع خوب برای کانال هست، به این درآمد میلیونی دست پیدا کنید.

موضوع کانال چی باشه

البته میتوان موضوعات دیگری هم برای کانال تلگرام انتخاب کرد، و من در جواب سوالی که ذهن خیلی از کاربران تلگرام رو به خودش مشغول کرده ( چه موضوعی برای کانال انتخاب کنیم ) باز پیشنهاداتی دارم.

شما میتوانید به نیاز جامعه هم نگاهی بیندازید، من خود به این نتیجه رسیده ام که ازدواج و شغل دو نیاز اصلی جامعه هست که در تلگرام زیاد خواهان داره، و شما میتوانید با ایجاد کانالی با موضوعات یاد شده، ضمن برآورده کردن نیاز جامعه درآمد خوبی کسب کنید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#