خرید ممبر کانال

بازدید : 1005 نفر


663روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

ممبر کانال تلگرام

خوب بعد از اینکه اهمیت کانال تلگرام براتون روشن شد، در اینجا میخواهیم به این موضوع بپردازیم که چه کانالی میتونه موفق تر باشه و برای صاحبش درآمد بیشتری داشته باشه، شاید جواب این سوال رو خیلی هامون بلد باشیم، بله کانال تلگرامی موفق تر هست که ممبر و اعضای اون بیشتر باشه و همچنین اعضای آن در رابطه با کسب و کار خودش باشه.

به عنوان مثال اگر شما یک کانال تلگرام دارید که در حوزه املاک هست، اعضای شما هم باید قاعدتا خریداران و فروشندگان زمین و خانه و … باشند، در این صورت کانال شما موفق تر هست، و اگر این اعضای کانال تلگرام شما غیر از افرادی که ذکر کردم باشند و با جامعه هدف شما هیچ ارتباطی نداشته باشند درصد موفقیت و سود شما از کانال تلگرام خیلی کمتر هست.این رو به خاطر میگم که دیده شده خیلی ها سعی میکنند ممبر کانال تلگرام خودشون رو به هر طریقی و از روش های غیر معقول به دست بیارند.

به عنوان مثال دوستانی هستند که ممبر خوشون رو از طریق برنامه های ممبر گیر اندروید، که در اپلیکیشن بازار هست تهیه میکنند، که این کار و تا بدی داره، اول اینکه این ممبر که شما تهیه میکنید اصلا به کانال شما هیچ ارتباطی نداره و مطمئن باشید که هرگز از مطالب کانال شما بازدید نمیکنه و دوم اینکه متاسفانه دیده شده که بعد از اینکه عضو کانال شما شدند، کانال شما رو ترک میکنند.

البته موضوع ترک کانال قبلا کمتر اتفاق میفتاد ولی جدیدا تقریبا همه ممبرها که از این برنامه ها دریافت میکنید کانال شما رو ترک میکنند و علت آن این هست که متاسفانه خود اپلیکیشن برای افرادی که کانال شما رو ترک میکنند هیچ جریمه ای نگذاشته و حتی دیده شده اپلیکشن ممبر گیر جهت سودجوئی بیشتر افراد رو تشویق به ترک کانال میکند.

من در ادامه مطلب میخام یک روش کاملا عملی رو جهت دریافت ممبر بهتون یاد بدم، پس با ادامه مطلب با ما باشید.

تبلیغ کانال تلگرام

خوب همانطور که گفتیم کانال تلگرامی میتونه برای ما سودآور باشه که دارای اعضا و ممبر های مرتبط با کسب و کار ما باشه، خوب برای به دست آوردن این ممبرها من یک پیشنهاد بهتون میدم که صد در صد عملی و کاربردی هست و کانال های تلگرام موفق هم از این روش استفاده کردند.

تبلیغ کانال تلگرام روشی هست که شما میتونید به راحتی برای کانال تلگرام خودتون ممبر جذب کنید، اما کسانی که فکر میکنند تبلیغ کانال تلگرام یعنی اینکه بیاند در کوچه و بازار اسم کانالشون رو داد بزند، یا اینکه تراکت پخش کنند و یا در رادیو و تلویزیون تبلیغ کنند سخت در اشتباه هستند.

نه تبلیغ کانال تلگرام، اینجوری نیست، و شما برای تبلیغ کانال تلگرام کافی هست که کانال تلگرام خودتون رو در سایتی که موضوع اون سایت مرتبط با کانال تلگرام هست ثبت کنید، به همین راحتی، یعنی شما با تبلیغ رایگان کانال خودتون میتونید ممبرهای زیادی رو برای کانال تلگرام که ایجاد کردید جذب کنید.

اما شاید برای خیلی ها این سوال وجود داشته باشه که تبلیغ کانال تلگرام چه سودی داره؟ چگونه با تبلیغ کانال تلگرام میشه ممبر به دست آورد، من در ادامه مطلب میخام فواید تبلیغ و معرفی کانال تلگرام رو براتون توضیح بدم.

افزایش ممبر کانال تلگرام

در اینجا میخوام یک مثال واقعی براتون بزننم، خود من هنگامی که اپلیکیشن تلگرام رو روی تلفن همراه خودم نصب کردم، برای پیدا کردن کانال تلگرام مورد علاقه رفتم توی موتور جستجوی گوگل و سرچ زدم کانال فلان، بعد گوگل یه تعداد کانال بهم نشون داد و من کانال مورد علاقه خودم رو پیدا و در اون عضو شدم.

بله دوستان من در کانال تلگرام افرادی عضو شدم که قبلا اون افراد کانال تلگرام خوشون رو در سایت های مرتبط با تلگرام به ثبت رسونده بودند و این افراد با تبلیغ کانال تلگرام خودشون موفق شده بودند ممبر های زیادی جذب کنند.

البته شاید کانال های تلگرام زیادی در رابطه با موضوع مورد علاقه من وجود داشته باشه، ولی چون اینگونه کانال ها به ثبت نرسیده بودند، پس هیچ شانسی نداشتند تا من عضو کانالشون بشم، و برای همین معرفی کانال تلگرام باعث میشه تا شما بتونید بدون هیچ زحمتی ممبر جذب کنید.

شاید برای افرادی که جهت کسب درآمد از تلگرام ، ایجاد کانال تلگرام رو انتخاب کرده باشند، افزایش ممبر کانال تلگرام مهمترین نکته باشه که مورد نظر مدیران کانال تلگرام هست.بله همانطور که همه ما میدونیم بعد از ایجاد کانال افزایش ممبر کانال تلگرام باید صورت بگیره و این کار موجب میشه تا درآمد شما از کانال تلگرام افزایش پیدا کنه.

خوب به نظر شما چه روشی میتونه به شما در افزایش ممبر کانال تلگرام کمک کنه، بله درست حدس زدید، تبلیغ کانال تلگرام بهترین روش جهت افزایش ممبر کانال تلگرام هست.اما تبلیغ کانال تلگرام چگونه و به چه صورت هست، اینکار خیلی ساده هست و فقط کافی هست که شما کانال تلگرام رو در سایت که مرتبط با کانال تلگرام هست به ثبت برسونید.

پیشنهاد من به شما سایت www.canal-telegram.ir هست، چرا که این سایت مختصص تبلیغ کانال تلگرام هست و دارای سئو بسیاری خوبی در این زمینه هست.اما منظور از سئوی سایت این هست که شما به محض اینکه کانال تلگرام خودتون رو در این سایت به ثبت رسوندید، کانال شما به همراه کلمات کلیدی آن در موتور جستجوی گوگل ایندکس میشه و در صفحات اول گوگل قرار میگیره.

خوب این میتونه به نفع شما باشه و با این کار افرادی که در اینترنت به دنبال کانال با موضوع مشابه کانال شما میگردند، اول کانال شما رو میبینند و عضو کانال شما میشند.نتیجه این موضوع افزایش ممبر کانال تلگرام شما هست و شما هر روز و ساعت و ثانیه ممکن هست ممبر دریافت کنید، که این موضوع رو میتونید مستقیما از مدیران کانال تلگرام خودشون رو در سایت مد نظر به ثبت رسوندند سوال کنید.

برای اینکار کافی هست از قسمت تماس با مدیر کانال که با سبز رنگ میباشد به چت با مدیر کانال بپردازید تا صحت ادعای اینجانب به شما اثبات شود، امیدوارم طی این مقاله کوتاه تونسته باشیم به شما جهت افزایش ممبر کانالتون کمک کرده باشیم.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#