افزایش seen تلگرام

بازدید : 454 نفر


352روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

در این مقاله میخواهیم در خصوص نحوه افزایش بازدید پست تلگرام با شما صحبت کنم و روش هایی را به شما بیاموزیم که شما میتونید با کمک آنها به راحتی افزایش بازدید پست های تلگرام رو انچام بدین.

افزایش سین تلگرام رایگان و یا همون افزایش seen تلگرام میتونه با استفاده از روش های درست صورت بگیره و اول از همه پیشنهاد میدم اگر شما دوست عزیز مدیر یک کانال تلگرام هستین، به هیچ وجه و به هیچ عنوان به دنبال خرید ممبر فیک نباشید.

خرید ممبر فیک دو عیب بزرگ داره، البته به جز هزینه زیادی که شما بابت این ممبر فیک پرداخت میکنید، میتوان به عدم بازدید و ویو ممبر فیک و همچنین ریزش ممبر فیک درمدت زمان کوناه اشاره کرد.

حال اگر به هر دلیلی مجبور به استفاده از ممبر فیک در کانال خود شدین و در جهت برنامه افزایش بازدید تلگرام هستین و و میخواهید افزایش سین تلگرام رایگان صورت بگیره بهتون پیشنهاد میکنیم تا با ارسال پست های خود در گروههایی که تبلیغ و ارسال لینک و پست در اونها آزاده برید، من لیستی از سوپر گروهها رو در مطلب سین زدن در تلگرام چیست براتون گذاشتم.

افزایش رایگان بازدید پست تلگرام

افزایش بازدید عکس در تلگرام رایگان

البته این سوپر گروهها میتونه تو مسابقات چالش عکس هم بهتون کمک بسیار زیادی بکنه و افزایش بازدید عکس در تلگرام رایگان به راحتی از طریق این سوپر گروهها میسر هست و افزایش رایگان بازدید پست تلگرام رو خیلی از کاربران با همین روش رایگان انجام میدن.

اما خرید سین تلگرام هم روش دیگری برای افزایش بازدید پست تلگرام هست، و  شما برای این منظور میتوانید به دو صورت اقدام کنید، اولین کاری که میتونید بکنبد این هست که از کانالهای دیگه بخواهید تا پست های شما را مستقیما در کانال خودشون بگذارند، که البته این روش در برنده شدن شما در مسابقات چالشی بازدید عکس هم خیلی موثر هست و روش دیگه استفاده از ربات افزایش ویو هست.

ربات افزایش ویو به نوعی سین فیک هست و بنده تا الان امتحان نکرم ولی شما میتونید با یک سرچ ساده در اینترنت چندتا از اونها رو رایگان و یا پولی تهیه کنید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#