بازدید : 139 نفر


505روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

با آغاز به کار تلگرام و اضافه شدن قابلیت ایجاد کانال تلگرام به این اپلیکیشن خیلی ها نسبت به ایجاد کانال تلگرام خود با موضوعات مختلف اقدام کردند.

کانالهای تلگرام با موضوعات سرگرمی، خبری،  آهنگ و فیلم، خانوادگی، اداری و همچنین کانالهای مرتبط با کسب و کار بیشترین سهم را در این موضوع داشتند.

طبق آمار بیش از 600 هزار کانال تلگرام فعال وجود دارند، که خیلی از این کانال ها فروشگاهی می باشند و همانند یک فروشگاه اینترنتی عمل میکنند.

بسیاری از جوانان جویای کار، اپلیکیشن تلگرام را برای کسب و کار خود انتخاب کردند و با ایجاد کانال و صرف هزینه های زیاد جهت  تبلیغ کانال خود توانستند تا کار خود را شروع کنند.

اما فیلتر تلگرام آینده اینگونه کانالها را که نقش مهمی در معیشت افراد دارد به خطر انداخته است، و خیلی از این جوانان منتظر رفع فیلتر تلگرام هستند.

خیلی از صاحبان کانال های تلگرام که موضوع کانال آنها مرتبط با کسب و کار خاصی هست طی تماس هایی از ما درخواست کرده اند که سایت کانال تلگرام نیز به سهم خود در خصو رفع فیلتر تلگرام پیگیرهای لازم را انجام دهد.

ما امیدواریم به زودی این رفع فیلتر صورت پذیرد و پیش از اینکه کسب و کارهای مرتبط با تلگرام ورشکست شوند شاهد برقراری دوباره تلگرام باشیم.

البته خوشبختانه اینستاگرام به طور کامل رفع فیلتر شده است و دوستانی که از طریق اینستاگرام فعالیت میکردند میتوانند از این اپلیکیشن همچون سابق استفاده


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#