تنظیمات داخلی تلگرام

بازدید : 130 نفر


361روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

در این مقاله میخواهیم در خصوص آموزش تلگرام با شما صحبت کنم، آموزش هایی که میتونه به شما خیلی کمک کنه و شما را در این اپلیکیشن حرفه ای کنه.

تلگرام به عنوان مهمترین شبکه اجتماعی حال حاضر ایران و با بیش از 42 میلیون کاربر فعال میتونه در مسائل سیاسی و اجتماعی و شغلی ابزار بسیار مناسبی باشه.

به عنوان مثال اگر دقت کرده باشید در هنگام انتخابات خیلی از کاندیدا مبالغ هنگفتی را جهت تبلیغ در این شبکه اجتماعی هزینه میکنند و همین تلگرام موجب شده تا یک کاندید از رقبای خود پیشی بگیره.

دانلود آموزش تلگرام

تنظیمات تلگرام فارسی

در مورد مسائل اجتماعی هم خیلی از ادارات و خانواده ها و شهرها و … ترجیح داده اند تا از این شبکه جهت اطللاع رسانی و احوال پرسی و دیگر مسائل اجتماعی استفاده کنند.

همچنین در مسائل کسب و کار هم خیلی از فروشگاه ها به دلیل هزینه های بسیار اجاره و آب و برق و … ترجیح داده اند تا مغازه خود را به تلگرام و مخصوصا کانال تلگرام انتقال دهند.

خوب همه اینها موجب شد تا ما در ادامه آموزش کامل تلگرام+pdf رو براتون بذاریم، تا به وسیله اون شما بتونید با تلگرام و تنظیمات داخلی تلگرام بیشتر آشنا بشین.

البته ما بیشتر روی نسخه اصلی تلگرام کار کردیم و آموزش تلگرام فارسی و تنظیمات تلگرام فارسی تو این فایل آموزشی نیست.

شما با مطالعه این پکیج که در اون آموزش حرفه ای تلگرام و آموزش ترفندهای تلگرام گنجانده شده به یک کاربر حرفه ای تلگرام تبدیل میشید و میتونید برای خیلی از مقاصد خود از این شبکه بهره ببرید.

دانلود آموزش تلگرام میتونه به شما در شغلتون خیلی کمک کنه و میتونید حرفه و شغلتون رو با استفاده از این تلگرام متحول کنید.

در ادامه میتونید از طریق لینک زیر دانلود آموزش تلگرام داشته باشد، امیدوارم که این مقاله مفید بوده باشه.

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#