خرید و فروش کانال

بازدید : 68 نفر


284روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

امروزه خیلی از افراد برای اینکه به کسب و کار خود رونق دهند و یا اینکه کسب و کار جدیدی را شروع کنند اقدام به ساخت و راه اندازی کانال تلگرام میکنند، البته در این میان افرادی هستند که این کار را انجام داده اند، و با توجه به تغییر شغل و یا دلایلی دیگر قصد فروش کانال خود را دارند.

اگر قصد خرید کانال تلگرام را دارید می بایست انتقال اعضای کانال تلگرام صورت بگیرد،و این کار با تغییر مدیر اصلی کانال تلگرام امکان پذیر هست، اما چگونه امکان تغییر مدیر اصلی کانال امکان پذیر هست.

***یک تصور اشتباه در خصوص تغییر مدیر اصلی کانال این هست که مدیر اصلی شما را ادمین کانال خود کند و خود کانال را ترک کند، این تصور کاملا اشتباه و غلط هست، چرا که در اینصورت در صورتی که مدیر اصلی که کانال را ترک کند دوباره به کانال برگردد، میتواند مدیریت کانال را در دست بگیرد و خریدار کانال را از لیست ادمین ها حذف کند.

تلگرام برای این موضوع راه حلی ارائه داده که میتواند مراحل همراه با تصویر را در عکس ذیل مشاهده کنید، البته اقدامات اصلی را باید فروشنده کانال انجام دهد.

مرحله یک: مخاطب و داده های شخصی خود را به جزء کانال  و یا کانال هایی که قصد فروش دارید را پاک کنید.

مرحله دوم: در منوی تلگرام، بر روی قسمت settings کلیک بنمایید.

مرحله سوم: در این مرحله میبایست بر روی شماره سیم کارت اکانت خود کلیک نمایید.

مرحله چهارم: در این مرحله بر روی change number کلیک و شماره سیمکارت را به شماره خریدار تغییر می دهید و تایید می کنید.

مرحله پنجم: در این قسمت کدی پنج رقمی به شماره خریدار کانال ارسال می گردد که خریدار می بایست آنرا به شما بدهد تا جهت تایید انتقال شماره، وارد نمایید.

تبریک: شما کانال خود را انتقال دادید


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت کانال تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#