بازدید : 1142 نفر


گروه تلگرام, ویژه 507روز قبل

آدرس کانال : joinchat/AAAAAEEp6SOVZc2gzgPvSw @

آیدی مدیر کانال: earn1 @


توضیحات کانال :

بارها شده که کاربران تلگرام برای جستجوی گروه تلگرام مورد علاقه خود دچار مشکل شده اند، به عنوان مثال شما دنبال گروهی هستین که همشهریان شما در آن گروه باشند.

گروه تهران و یا گروه کرجی ها و همچنین گروه اصفهانیها، خوب برای این موضوع و رسیدن به گروه مورد علاقه خودتون چه سیستمی را پیشنهاد میدهید.

ما با همکاری چند کارشناس دیگر تلگرام گروه یاب تلگرام را ایجاد کرده ایم، گروه یاب تلگرامی که در ادامه به بحث و بررسی آن میپردازیم میتواند به شما کمک بسیار خوبی در پیدا کردن گروه مورد علاقه شما بکنه.

اما نکته قابل توجه این هست که، شما میبایست به گروه یاب تلگرام ما کمک کنید، در گروه یاب ما گروههای تلگرام زیادی به ثبت رسیده و نیاز بسیاری از کاربران برطرف شده است.

شما اگر گروه تلگرامی دارید که مربوط به موضوع خاصی می باشد و یا اینکه مربوط به یکی از شهرها و استان ها و یا روستاهای ایران هست، پیشنهاد میکنم که همین الان گروهتان را در گروه یاب ما به ثبت برسانید.

کانال ما گروه شما را ثبت میکند و به این وسیله شما میتواند ضمن افزایش ممبر برای گروه خود در غنی شدن کانال ما نیز نقش ایفا کنید.

اما اگر تا حالا گروه ایجاد نکردین بهتون پیشنهاد میکنم که همین الان یک گروه تلگرام ایجاد کنید و شروع به عضوگیری برای گروه خودتون کنید.

خودم هم تو گروهای شما عضو میشم و با کمک هم در بهتر شدن وضعیت گروه به شما کمک میکنم، البته شما هم باید قول بدین در گروه یاب ما عضو بشین.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#