لینکدونی رایگان

بازدید : 6542 نفر


سایر کانالهای تلگرام, ویژه 539روز قبل

آدرس کانال : earn2 @

آیدی مدیر کانال: poshtiban_linkdoni @


توضیحات کانال :

سلام به همه اعضای محترم  لینکدونی و تقدیر و تشکر از همه شما به خاطر انتخاب این کانال جهت درج تبلیغات خود.

هزینه ارسال بنر و لینک در  لینکدونی  و تبلیغ لینک به همراه کانال گروه یاب و گروه تلگرام و سایت کانال تلگرام فقط 5 هزار تومان هست.

لینک گروه به محض واریز وجه و در صورت نداشتن سفارش در سایت و کانال لینکدونی قرار میگیرد (لازم به توضیح هست لینک گروه فقط به مدت 2 ساعت پست آخر خواهد بود و در صورت سفارش جدید بعد از مدت 2 ساعت به پست دوم انتقال می یابد، و در صورت عدم سفارش جدید همچنان به عنوان پست آخر خواهد بود)

لینک کانال  و سایر تبلیغات در ساعت 24 (12 شب) و به ترتیب سفارش در طول روز در کانال لینکدونی قرار میگیرند.(لازم به توضیح هست از ساعت 12 شب تا 8 صبح فقط لینک های  کانال و سایر تبلیغات در کانال خواهد بود و در صورت عدم دریافت سفارش لینک و بنر گروه جدید این روند ادامه خواهد داشت.

نکته: هیچ لینکی از کانال حذف نخواهد شد و فقط به پست های بعدی منتقل خواهد گردید و تنها با درخواست صاحب لینک، قابل حذف شدن خواهد بود.

روش واریز وجه

شما میتوانید جهت واریز وجه از دو روش زیر استفاده کنید (حتما قبل از واریز وجه با مدیر کانال هماهنگی لازم را بعمل آورید)

روش اول : واریز به شماره کارت 6037997396002512 نزد بانک ملی به نام رمضان احمدی دستجردی

روش دوم: استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

ادامه مطلب در حدود 3 ماه پیش و در زمانی که کانال راه اندازی شده بود نگارش شده و از درجه اعتبار خارج است، ما قبلا تو فیلم ها ی آپارت گفته بودیم که لینکدونیمون رایگانه و این زمانی بود که ما اعضامون کم بود ولی الان دیگه پولیه

کانال لینکدونی

لینکدونی

اگر شما دوست عزیز صاحب کانال یا گروه تلگرام هستید می توانید با مراجعه به کانال ما و عضویت در آن و ارسال پیام برای مدیر کانال به صورت رایگان کانال تلگرام خود را در لینکدونی به ثبت برسانید.

لینکدونی لینک گروه و کانال شما را به صورت دائمی در کانال خود را می دهد، البته این تا زمانی امکان پذیر میباشد که شما در کانال عضو باشید و در صورت  ترک کانال گروه و کانالی که شما ثبت کرده اید از کانال حذف میشود.

البته گروه ها و کانال هایی را در کانال ما ثبت شوند، درسایت ثبت خواهند شد تا افرادی که طریق سرچ در اینترنت به سایت ما مراجعه می‌کنند نیز در کانال شما عضو شوند.

هدف لینکدونی گروه و کانال تلگرام خدمات رایگان به تمامی کاربران تلگرام میباشد پس بدون نگرانی از پرداخت هزینه کانال تلگرام خود را در لینک یاب به ثبت برسانید و با عضویت خود در آن موجب غنی شدن این کانال تلگرام گردید.

از همه شما کاربران تلگرام دعوت میکنیم تا با تبلیغ لینکدونی به دوستان و آشنایان و همکاران خود موجب  دلگرمی ما جهت  ادامه کار شوید.

اما مزیت ثبت کانال شما در این کانال این هست که با این کار موجب افزایش ممبر کانال تلگرام خود می شوید، زیرا که هر روز افراد زیادی که تمامی آنها کاربران تلگرام هستند به این کانال مراجعه می‌کنند و با دیدن کانال شما عضو آن می گردند.

کانال لینکدونی

لینکدونی رایگان

البته همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد کانال شما علاوه بر کانال در سایت کانال تلگرام هم ثبت خواهد بود که می توانید از آن طریق نیز ممبر جذب کنید، و همه این خدمات رایگان خواهد بود.

البته این کانال به عنوان کانال لینک گروه تلگرام هم می باشد، به این صورت که شما میتونید لینک گروه خودتون رو در کانال به ثبت برسونید و ما تمای لینک های شما رو در کانال میذاریم و یک لینکدونی آزاد هستیم.

خوشحال میشم تا شما لینکدونی آزاد تلگرام ما رو تبلیغ کنید،تبلیغ کانال تلگرام ما موجب میشه تا همه مدیران کانالها و گروهای تلگرام از خدمات ما به صورت رایگان بهره ببرند.

یکی از علاقه مندی کاربران گروه های چت تلگرام هست و دوستانی که گروه چت تلگرام دارند این کانال لینکدونی چت تلگرام هم هست و میتونید گروهای چت خودمونی خودتون رو هم در لینکدونی چت تلگرام تبلیغ کنید.

لینکدونی گروه چت تلگرام  و لینکدونی فقط گروه میتونه تاثیر بسیار زیادی در افزایش ممبر شما داشته باشه. البته در دنیای اینترنت کانال با این مضمون زیاد هست، ولی متاسفانه خدمات این گونه کاناها رایگان نیست وکانال یکی از معدود کاناهایی هست که خدمات خود را مجانی در اختیار شما کاربران  تلگرام میگذارد.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#