گروه تلگرام شاهین شهر

بازدید : 4419 نفر


علم و فناوری, ویژه 580روز قبل

آدرس کانال : mehdihaghshenass @

آیدی مدیر کانال: mehdihaghshenass @


توضیحات کانال :

کانال شاهین شهر

کانال شاهین شهر (عمران و برنامه ریزی شاهین شهر) با هدف ارتقای دانش فنی و تخصصی در حوزه عمران و برنامه ریزی شاهین شهر و همچنین کمک به مشارکت آگاهانه شهروندی در اداره امور شهر شاهین شهر توسط مهندس مهدی حق شناس، کارشناس عمران و کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری راه اندازی گردیده است.

با توجه به اینکه شاهین شهر در آستانه ورود به فاز جمعیتی 200 هزار نفری می باشد و این امر باعث میشود این شهر جزو شهرهای بزرگ کشوری باشد و همچنین با توجه به پتانسیل بالای این شهر به جهت قرار گیری در بین دو محور ترانزیتی شمال به جنوب کشور و نیز همجواری با صنایع بزرگ و بالادستی کشور از قبیل پالایشگاه اصفهان و نیروگاه شهید منتظری در حوزه سرمایه گذاری و نیز جذب مهاجر، عمران و برنامه ریزی و باز آفرینی شهری آن دارای اهمیت اساسی می باشد.

گروه تلگرام شاهین شهر

لینک گروه شاهین شهر

کانال شاهین شهر  میتواند محل مناسبی جهت استفاده دانشجویان و فارغ التحصیلان عمران-معماری و شهرسازی باشد که در آینده ای نزدیک قصد ورود به بازار کار این شهر را دارند.

عمران و برنامه ریزی شاهین شهر تنها کانال تخصصی در زمینه عمران و برنامه ریزی شهری در شاهین شهر توانست در مدت کوتاهی اعتماد تعداد زیادی از فرهیختگان و شهروندان شاهین شهر را به خود جلب کند و این مهم میسر نبود مگر با توجه به نیازهای تخصصی شهر و کمک به آگاهی و مشارکت شهروندان در اداره امور شهر.

یکی از اهداف این کانال حمایت از فعالان شهر پایدار، شهر هوشمند و شهر انسانی و کمک به تحقق آن می باشد.

به زودی منتظر ارائه ایده های جدید در این زمینه باشید.

کانال شاهین شهر را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#