لینکدونی رایگان

بازدید : 431 نفر


رسمی 567روز قبل

آدرس کانال : earn2 @

آیدی مدیر کانال: earn1 @


توضیحات کانال :

کانال تلگرام یکی از امکانات تلگرام هست که میتواند مکان بسار خوبی جهت درج مطالب جالب و سرگرم کننده و دیگر مطالب علمی و کلیپ و عکس و دیگر مطالب با موضوعات متنوع باشد.

اما در همین کانال تلگرام میشه تبلیغ گذاشت و با گذاشتن تبلیغات کسب درآمد کرد، اما باید کانالی را انتخاب کرد که پر مخاطب باشد تا تبلیغ شما بیشتر دیده شود.

در اینجا میخاهم به شما کانالی رو معرفی کنم که در اون لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام در آن درج شده است و شما میتونید با عضویت در این کانال لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام را مشاهده کنید.

در بین این کانالها کانال خبر فوری و گیزمیز بیشترین کاربر را دارند، و این دو کانال با دو موضوع متفاوت هستند و یکی خبری و دیگری کانال سرگرمی و طنز هست و به نظر من بسیار مناسب هستند.

البته اگر شما میخواهید تبلیغی در این دو کانال درج کنید میتوانید با مراجعه به آیدی مدیر کانال تلگرام اینکار را انجام دهید و تبلیغ خودتون داخل کانال بذارید.

قیمت تبلیغات در این کانالها بسیار زیاد هست، لیکن بازدید کننده این سایت ها هم خوب و مطمئنا جواب خوبی را از گذاشتن تبلیغ در این سایت ها میتونید بگیرین، البته این نظر شخصی من هست و میتوانید در این مورد خودتان تصمیم بگیرین.

لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام را همچنین میتوانید با یک سرچ در اینترنت پیدا کنیم.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#