لینک گروهای تلگرام

بازدید : 4652 نفر


ویژه 506روز قبل

آدرس کانال : joinchat/AAAAAEEp6SOVZc2gzgPvSw @

آیدی مدیر کانال: earn1 @


توضیحات کانال :

کانال لینک یاب که در ادامه معرفی میکنم همان کانال لینکدونی هست که در پست های قبلی بهش اشاره کردیم و مهمترین ویژگی این لینک یاب رایگان بودنش هست.

البته این لینک یاب بیشتر مورد توجه کاربران تلگرام هست، چرا که این کاربران علاقه دارند تا با عضویت در اینگونه کانالها به راحتی لینک گروه یا کانال مد نظر خودشون رو پیدا کنند.

خوب همانگونه که قبلا لینکدونی رایگان رو بهتون معرفی کردم لینک یاب هم میتونه نقش لینکدونی رو داشته باشه و شما میتونید لینک کانال و گروه خودتون رو جهت تبلیغ رایگان به کانال لینک یاب بدین.

اما یک روش که میتونید از طریق اون لینک مورد نظرتون رو داخل کانال سرچ کنید، استفاده از سیتم جستجوی تلگرام هست، خوشبختانه با توجه به بروز رسانی تلگرام امکان جستجوی تلگرام خیلی راحت شده و شما میتونید به سادگی از این ویژگی تلگرام جهت جستجوی کانال خودتون استفاده کنید.

ربات گروه یاب تلگرام

لینک لینکدونی تلگرام

لینک یاب در برگیرنده گروها و کانال ها و ربات و استیکرهای زیادی هست، و شما بنا به علاقه خودتون میتونید لینک مورد نظر خودتون رو از بین لینک های کانال پیدا کنید و عضو اون بشید، پس جای هیچ نگرانی نیست.

خود  شما هم میتونید تولید کننده لینک باشید و بعد از اینکه لینک کانال و گروه و ربات و استیکر تلگرام خودتون رو ایجاد کردید میتونید برای تبلیغش از همین کانال لینک یاب کمک بگیرد.

سعی کنید در تولید لینک و وقتی که میگذارید برای تولیدش حتما تحقیق کنید، چرا که کاربران تلگرام داری علاقه مندی های منحصر به فردی هستند.

به عنوان مثال لینک گروه چت تلگرام و تبلیغات ازاد از بقیه لینک ها در بخش گروه تلگرام علاقه مندان بیشتری داره و یا لینک کانال فیلم و سرگرمی و خبری در کانالهای تلگرام هم باز از بقیه کانالها طرفداران بیشتری داره.

پس تو این موضوع بیشتر دقت به خرج بدین تا هنگام اشتراک لینک تو کانال لینک یاب با استقبال کاربران تلگرام مواجه بشن و عضوگیری شما با سرعت انجام بشه


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#