بازدید : 86 نفر


سایر کانالهای تلگرام 328روز قبل

آدرس کانال : joinchat/AAAAAEEp6SOVZc2gzgPvSw @

آیدی مدیر کانال: poshtiban_linkdoni @


توضیحات کانال :

در این مطلب میخواهیم تا لینک کانالهای تبلیغاتی رو که مناسب تبلیغات هستند رو براتون بیان کنیم.

هزینه تبلیغات در این کانالهای تبلیغاتی بسیار ارزان هست و شما میتونید فقط با پرداخت مبلیغ 5 هزار تومان تبلیغ خودتون رو در این کانال ها قرار دهید.

اما چه نوع لینکی را میشود در این کانال های تبلیغاتی گذاشت، من در ادامه انواع لینک های تلگرامی که میشه در این کانالها قرار داد رو براتون شرح میدم.

لینک گروه تلگرام: شما میتونید لینک گروه تلگرام خودتون رو در این کانالها قرار بدین و ممبر واقعی برای گروه خودتون جذب کنید.

لینک کانال تلگرام: اگر مدیر یک کانال تلگرامی هستید و ممبرهای کانال شما کم هستند، میتونید از تبلیغات در این کانالها بهره ببرید.

لینک ربات تلگرام: تبلیغ ربات در این کانال های تبلیغاتی پذیرفته میشند.

لینک سایت و وبلاگ: اگر شما صاحب سایت و یا وبلاگی هستید و میخواهید تا سایت خود را به دیگران معرفی کنید، میتونید از پتانسیل بالای این کانال ها بهره ببرید.

آگهی تبلیغاتی: شما میتوانید آگهی های تبلیغاتی خود را هم در این کانال ها تبلیغاتی قرار بدین، این آگهی میتواند هر نوع آگهی در هر زمینه باشد، مانند آگهی فروش زمین و ماشین و موبایل و ….

و اما در ادامه لینک کانال های تبلیغاتی رو برای بهره برداری قرار میدم، ضمنا شما میتوانید برای گذاشتن تبلیغ خود به آیدی poshtiban_linkdoni@ پیام بدین.

لینکدونی و گروه تلگرام و لینک سه کانال تبلیغاتی هستند که همین الان میتونید تبلیغ خودتون رو داخلش قرار بدین.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#