بازدید : 478 نفر


سایر کانالهای تلگرام, ویژه 424روز قبل

آدرس کانال : joinchat/AAAAAEEp6SOVZc2gzgPvSw @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

ما در مطلب لینکدونی به لینکدونی تلگرام اشاره ای کردیم اما در اینجا میخواهیم به طور مفصل به بررسی لینکدونی تلگرام بپردازیم، امیدوارم که این مطلب بتواند به شما کمک کند.

اما لینکدونی تلگرام چه نوع کانالی هست؟ بله درست حدس زدید این کانال در خصوص کانال و گروه تلگرام فعالیت میکند و تا کنون هم عملکرد بسیار مناسی داشته است.

این نوع لینکدونی بیشتر روی لینک های گروه و کانال فعالیت میکند و ربات و اسیکر تلگرام را کمتر تبلیغ میکند، البته میتوان به این منظور هم از این لینکدونی استفاده کرد.

شما به عنوان مثال یک تبریزی هستین و به  گروه چت تلگرام بچه های تبریز علاقه دارید، خوب پیشنهاد من به شما استفاده از لینکدونی تلگرام هست، چرا که میتوانید به سادگی گروه تبریزیها را در این لینکدونی پیدا کرد.

لینکدونی تلگرام

لینکدونی خفن


اما شاید برعکس این موضوع هم صحت داشته باشد و آن اینکه شما مثلا شمالی هستین و علاقه دارید که گروه شمالیها را راه اندازی کنید، خوب بعد از راه اندازی گزوه نوبت به عضو گیری هست، در اینجا هست که ما به شما لینکدونی را جهت تبلیغ گروه پیشنهاد میکنیم.

شما بعد از گذاشتن لینک خود در لینکدونی تلگرام باید منتظر عضوگیری باشید، مطمین باشید که چند شمالی در این کانال منتظر این لینک هستند تا با عضویت در گروه شما به گپ با دیگر شمالیها بپردازند.

پس همانطور که میبینید این لینکدونی میتواند کمک بسیار خوبی در تمامی زمینه ها باشد و میتوانید از این موضوع لذت کامل را ببرید.

اما باز هم یک مثال دیگر برای این موضوع بزنم و اینکه مثلا شما فروشنده کفش هستید و یک کانال کفش دارید، خوب میتواند با بهره گیری از این کانال تبلیغات موثی داشته باشید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#