تبلیغ لینک

بازدید : 87 نفر


گروه تلگرام, ویژه 182روز قبل

آدرس کانال : linkyab8 @

آیدی مدیر کانال: poshtiban_linkdoni @


توضیحات کانال :

یکی از دغدغه های اصلی مدیران گروههای تلگرامی بعد از ایجاد لینک گروه، افزایش ممبر گروه برای شلوغ کردن و پویا نگاه داشتن گروه هست و دوست دارند تا همیشه یک گروه تلگرامی شلوغ داشته باشند.

تبلیغ گروه تلگرام به روشهای صحیح میتونه برای افزایش ممبر و شلوغ کردن گپ بسیار مناسب باشه، ولی همانطور که گفتم همیشه باید از روشهای درست تبلیغات بهره برد که من در ادامه به بهترین روش های اون اشاره خواهم کرد.

لینکدونی : دوستان، لینکدونی ها بهترین و مناسب ترین روش برای تبلیغ گروه محسبوب میشه و شما مطمئن باشید که اگر لینک گروه خودتون رو داخل یک لینکدونی مناسب بزارید، به راحتی جذب ممبر واقعی خواهید داشت.

البته حتما باید یک لینکدونی مناسب رو انتخاب کنید که خود لینکدونی ممبر واقعی داشته باشه، پیشنهاد ما به شما لینکدونی گروه هست، که شما میتونید جهت تبلیغات روی بنر زیر کلیک کنید.

تبلیغ رایگان گروه تلگرام: اما بجز لینکدونی ها یک روش کاملا رایگان هم برای تبلغ لینک هست و اون روش این هست که لینک گروه تلگرامی خودتون رو در سایت های تبلیغ رایگان گروه تلگرام تبلیغ کنید.

برای تبلیغ رایگان گروه من سایت های سیتی کانال و تل گروه و مرجع شبکه های اجتماعی ایران رو پیشنهاد میدم، البته سایت های دیگری هم هستند که میتونید با یک سرچ ساده در گوگل اونها رو جستجو کنید.

لازم به توضیح است که جذب ممبر در تبلیغ رایگان گروه با سرعت کمتری نسبت به کانال لینکدونی صورت میگیرد، اما میتونه مناسب باشه.

تبلیغ در گروههای لینک آزاد: در بعضی از گروههای تلگرامی امکان ارسال لینک میسر هست و شما با ارسال لینک خودتون در این گروهها میتونید تبلیغات  خوبی داشته باشید


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#