تبادل گروهی تلگرام

بازدید : 2491 نفر


آموزشی, ویژه 528روز قبل

آدرس کانال : earn2 @

آیدی مدیر کانال: earn1 @


توضیحات کانال :

تبادل تلگرام چیست؟

در ابتدا میخواهیم در خصوص تبادل تلگرام توضیح مختصری بدیم،یکی از روش های موثر جهت افزایش ممبر تبادل لینک تلگرام هست،به این صورت که دو مدیر کانال تلگرام تصمیم میگیرند تا لینک کانالهای خود را در کانالهای یکدیگر قرار بدهند، به صورتی که ما اگر دو کانال A و کانال B داشته باشیم، مدیر کانال A لینک و بنر کانال B را در کانال خود قرار میدهد و مدیر کانال B لینک و وبنر کانال A .

تبادل چرخشی تلگرام

تبادل رایگان تلگرام

اما تبادل لینک تلگرام به دو دسته تقسیم میشه اولی تبادل لیستی که به تبادل گروهی هم تقسیم میشه و دومی تبادل چرخشی تلگرام هست.

تبادل لیستی تلگرام: در این نوع تبادل که به تبادل گروهی تلگرام هم معروف هست مدیران کانال تلگرام عضو یک گروه میشند و مدیر گروه بنر یکی از کانالها رو دریافت میکنه و بقیه مدیران کاناهای دیگه موظفند تا بنر کانال مربوطه رو در کانال خودشون قرار بدند، و هر روز نوبت یک کانال هست، البته میشه هر روز تعداد بیشتری هم انجام داد ولی این موضوع به نظر همه مدیران کانال و تعدادشون بستگی داره، من برای این منظور گروه تبادلات تلگرام رو ایجاد کردم که میتونید از طریق لینک زیر عضو بشین و گپ تبادل خودتون نظر بدین.

تبادل چرخشی تلگرام: این نوع تبادل که به تبادل بنری هم معروف هست هر ادمین کانال یک بنر میده که شما هم یه بنر تبلیغاتی میدین و باید همه بنر هارو جز بنر خودتون در کانال خود قرار بدین، البته زمان و تعداد بنرها میتونه به نظر مدیر و ادمین کانالها و تعداد اعضا متفاوت باشه، مثلا یک کانال با 1K میتونه یک بنر بده و یک کانال با 2K دو بنر بده.

تبادل رایگان تلگرام: اگر شما مدیر محترم کانال تلگرام به دنبال یک تبادل رایگان هستید ما به شما کانال لینکدونی رو معرفی میکنیم، این کانال حاضره با هر کانال با هر تعداد عضو تبادل لینک تلگرام داشته باشه پسس از این بابت نگرانی نداشته باشید.

ربات تبادل: در پایان میخام به نرم افزارهای اندروید که تو برنامه بازار وجود دارند اشاره کنم، این برنامه ها همانند ربات تبادل عمل میکنند و شما میتونید از طریق این برنامه ها و ربات ها هم تبادل لینک تلگرام داشته باشید.

 

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#