کانال ثبت آگهی

بازدید : 127 نفر


سایر کانالهای تلگرام 358روز قبل

آدرس کانال : joinchat/AAAAAEEp6SOVZc2gzgPvSw @

آیدی مدیر کانال: poshtiban_linkdoni @


توضیحات کانال :

یکی دیگر از روشهای تبلیغات بجز سایت های آگهی درج آگهی در تلگرام هست، چرا که این روزها همه در ایران گوشی هوشمند دارند و یکی از برنامه ها و اپلیکیشن ها که بر روی گوشی افراد نصب هست همان تلگام می باشد.

شما میتوانید با پیدا کردن کانالهایی با موضوع هدف و کاری خود در آن تبلیغات کنید، بگذارید این موضوع را با ذکر یک مثال برای شما توضیح دهم و سعی کنید که کانال ثبت آگهی خود را همانند مثال انتخاب کنید.

فرض کنیم که شما یک فروشنده قطعات یدکی خودرو هستید و قصد دارید تا برای رونق کسب و کار خود در یک کانال تلگرامی تبلیغ بگذارید، خوب در تلگرام هزاران کانال تلگرام وجود دارد و میتوانید با رجوع به یکی از آنها تبلیغ و آگهی خود را درج کنید.

اما سوال اینجاست که چقدر این آگهی شما نتیجه خواهد داد، قطعا اگر آن کانال تلگرام مربوط به کسب . کار شما باشد، نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت و در غیر اینصورت نتیجه مطلوب نخواهد بود، پس همیشه کانال آگهی باید با کسب و کار شما مرتبط باشد.

اما بعضی از کانالها مخصوص تبلیغات هستند و شما میتوانید با هزینه اندک این کار را انجام دهید، کانال لینکدونی و لینک یاب دو کانالی هستند که افراد آگهی خود را در آنها به ثبت میرسانند و شما میتوانید از این دو کانال هم به عنوان کانال ثبت آگهی بهره ببرید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#