بازدید : 192 نفر


430روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

قبلا از اینکه پکیج کسب درآمد از تلگرام رو بخام بهتون معرفی کنم به همه کاربران سایت کانال تلگرام و همچنین کانال لینکدونی سلام عرض میکنم.

حدود سه ماه هست که سایت و کانال لینکدونی رو راه اندازی کردیم و دوستانی که همون اوایل عضو کانال ماشدند یادشون هست که ما کار خودمون رو با 20 عضو برای کانال لینکدونی و روزانه 5 بازدیداز سایت شروع کردیم.

ما به یکدیگر اعتماد کردیم و اکنون اعضای کانال به 4300 نفر و بازدید سایت به روزانه 1000 بازدید کننده با 6000 بازدید رسیده و این پیشرفت ادامه خواهد داشت و ما به زودی به رتبه اول گوگل خواهیم آمد همانطور که کانال لینکدونی در حال حاضر این رتبه را دارد.

اما دوستان من بر اساس آخرین آمار که آقای پاوول دوروف موسس تلگرام اعلام کردند کاربران ایرانی تلگرام به بیش از 40 میلیون نفر رسیده و همچنان در حال رشد هست و این یک فرصت خوب هست که شما از این شبکه اجتماعی کسب درآمد کنید.

خیلی از کسب و کارها ب مغازه های خود را بستند و مغازه جدیدی در تلگرام باز کردند، هیچ هزینه ای هم ندارد و شما فقط با ایجاد یک کانال تلگرامی و گذاشتن محصولات خود داخل این کانال میتوانید از تلگرام به راحتی کسب درآمد کنید.

البته این یک روش برای کسب درآمد از تلگرام بود و روشهای بسیاری جهت کسب درآمد از این شبکه اجتماعی وجود دارد، برای اینکه این روشها را یاد بگیرید، ما تصمیم گرفتیم تا پکیج کسب درآمد از تلگرام را به صورت رایگان  داخل سایت خود قرار دهیم تا دوستان کتاب رو دانلود کنند.

من خودم کتاب کسب درآمد از تلگرام رو مطالعه کردم و بسیار هم مفید بوده و از همه شما عزیزان هم میخام اگر بعد از مطالعه کتاب احساس کردین که مفید بوده، این کتاب رو برای دوستان خود هم ارسال کنید.

در این کتاب بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام توضیح داده شده و روشهایی رو هم جهت افزایش اعضای کانال تلگرام توضیح داده که امیدوارم براتون سودمند باشه.

شما جهت دانلود رایگان کتاب کسب درآمد از تلگرام میتونید روی لینک دانلود زیر کلیک کنید.

پکیج کسب درآمد از تلگرام


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#