کانال تلگرام

بازدید : 691 نفر


565روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

چرا کانال تلگرام

همانطور که گفته شد، یکی از فاکتورهای تلگرام که باعث محبوبیت تلگرام شد، کانال تلگرام بود، قبل از آن گروه تلگرام با قابلیت ایجاد گروه تلگرامی ایجاد شده بود، ولی قابلیت ایجاد گروه در تمامی اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی موجود بود.

در گروه تلگرام ، اعضای گروه میتوانستند در گروه پیام ارسال کنند و نسبت به مطالب ارسالی دیگران اظهار نظر کنند، ولی در کانال تلگرام فقط مدیر یا مدیران تلگرام میتوانند در کانال پیام ارسال کنند، و در کانال تلگرام این قایبلیت وجو داشت که شما بفهمید یک مطلب رو چند نفر دیدند.

در ضمن شما در کانال تلگرام میتوانید مطالب رو به گرو ها و کانال ها و مخاطبان خود ارسال کنید، تا دیگران از مطالب کانال شما آگاه شوند، و در صورتی که مطالب کانال شما مناسب برای آنها باشد با استفاده از لینک کانال که در بالای آن هست به کانال شما اضافه بشند.

شاید در ابتدای اضافه شدن قابلیت کانال تلگرام به تلگرام، کمتر کسی به اهمیت آن توجه میکرد، ولی وقتی چند کانال با ممبر بالا توانستند برای کانال خود تبلیغ بگیرند، و یا بعضی ها کانال مرتبط با کسب و کار خود ایجاد کردند و توانستند از طریق همین کانال فروش خود را چند برابر کنند، خیلی ها شروع به ساخت کانال تلگرام کردند.

البته ظاهرا در کانال تلگرام شما میتوانید بیشمار ممبر بگیرید، یعنی در خصوص ممبر هیچ محدودیتی ندارد و شما هر تعداد ممبر که بتوانید برای کانال خود جذب کنید، و تلگرام به شما این اجازه را میدهد و از این بابت ویژگی بسیار خوبی است.

بله کانال تلگرام توانست خیلی زود به یک پدیده در تلگرام تبدیل شود، پدیده ای که خیلی ها را شگفت زده کرد و دنیای کسب و کار و سرگرمی ایران را بسیار تکان داد و باعث شد تا افراد در روز ساعت ها در تلگرام مشغول شوند.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#