تبلیغات آزاد

بازدید : 2139 نفر


421روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

تلگرام و کانال تلگرام این روزها نقش بسیار مهمی را در تبلیغات بر عهده گرفته اند و بسیاری از تبلیغات به سمت این شبکه اجتماعی کشیده  شده است و خیلی ها ترجیح میدهند تا از این شبکه اجتماعی جهت تبلیغات خود استفاده کنند.

بسیاری از تبلیغ دهندگان حاضرند تا برای یک تبلیغ مبلغی تا دو میلیون نیز پرداخت کنند، بله تعجب نکنید، یکی از کانالهای تلگرام برای گذاشتن هر تبلیغ در کانال خود مبلغ دو میلیون تومان دریافت میکند.

اما پرداخت این هزینه برای همه امکان پذیر نیست، و خیلی ها دوست دارند که تبلیغات آزاد و رایگان داشته باشند و تنها راه چاره استفاده از گروه تلگرام هست، اما همه گروههای تلگرام اجازه گذاشتن لینک را به شما نمیدهند و فقط بعضی از گرو هها اجازه تبلیغات آزاد را به شما میدهند.

ما در این مطلب میخواهیم لینک گروه های تبلیغاتی تلگرام را به شما معرفی کنیم تا به وسیله آن ضمن تبلیغ آزاد از هزینه های خود بکاهید و بدون پرداخت هزینه، تبلیغات خود را انجام دهید.

لینک گروه های تبلیغاتی تلگرام که در ادامه معرفی میکنم جزو بهترین سوپر گروههای تبلیغاتی هستند و به شما پیشنهاد میکنم که عضو همه گروهها بشین و از تبلیغات آزاد لذت ببرید.

خوب من لینک گروهها رو براتون میذارم، امیدوارم که بتونه به تبلیغات شما در تلگرام کمک کنه.

سوپر گروه اول: گروه تبلیغات رگباری

سوپر گروه دوم: گروه تبلیغات آزاد 

سوپر گروه سوم: گروه تبلیغ آنلاین

سوپر گروه چهارم: تبلیغ آزاد

سوپر گروه پنجم: شیپور لینک

سوپر گروه ششم: تبلیغات خلاقانه

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#