جلوگیری از ریزش کانال

بازدید : 382 نفر


447روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

امروز قصد دارم علت ریزش ممبر تلگرام موضوعی که خیلی از کانالهای تلگرام با آن برخورد کردند و موجب نگرانی مدیران کانالهای تلگرام شده است رو براتون بیان کنم، ریزشی که غیر طبیعی به نظر میرسه و قبلا از آن خبری نبوده.

علت این ریزش خیلی ساده است و جای هیچ نگرانی نیست، چرا که فقط برای چند روز ادامه دارد و بلاخره به نقطه پایان خود میرسد، شاید شما هم حدس زده باشید، بله علت ممبر فیک هست ولی چه نوع ممبر فیکی؟

ما در تلگرام دو نوع ممبر فیک داریم، حتما تعجب کردین! چون تا قبل از این ممبر ها را به دو نوع ممبر واقعی و ممبر فیک تقسیم بندی میکردین، ولی اکنون باید بدانید که خود ممبر فیک هم به نوع ممبر فیک مجازی و ممبر فیک حقیقی تقسیم بندی میشوند.

با به روز رسانی تلگرام ممبرهای فیک مجازی به تاریخ پیوستند و این ممبرها طی چند روز از کانال شما حذف و ریزش ممبر فیک موجب ریزش ممبر تلگرام و اعضای کانال شما میشود، اما این ممبر فیک مجازی چیست؟

با پیدایش تلگرام خیلی ها که دارای توان مالی خوبی بودند و دوست داشتن که اعضای کانال آنها زیاد نشان داده بشه اقدام به خرید ممبر کردند، ممبرهائی که این افراد خریداری میکردند همگی با شماره های مجازی ایجاد شده بودند و وجود خارجی نداشتند.\

ممبر فیک بدون ریزش

ممبر فیک تلگرام بدون ریزش

این ممبرهای فیک دیگر کاربردی ندارند و توسط ربات های تلگرام شناسائی و از کانال ها تلگرام حذف میشوند  و این موضوع باعث شده تا خیلی از کانالهای تلگرام با سونامی کم شدن اعضای کانال تلگرام خود مواجه بشند.

تشخیص ممبر فیک زیاد سخت نیست، ممبری که هیچ بازدید و ویوی نداشته باشد ممبر فیک هست، و حذف ممبر فیک تلگرام با مراجعه به لیست اعضای کانال تلگرام و دیدن ممبرهائی که هرگز بازدیدی نداشتند و یا از آخرین بازدید اونها روزها و ماهها گذشته امکان پذیر هست.

اما ممبر فیک حقیقی، ممبرهایی هستند که توسط برنامه های اندروید ممبر گیر به کانال شما جذب میشوند و اینگونه ممبرها هم ریزش دارند و ما در تلگرام ممبر فیک بدون ریزش نداریم، تنها ممبرفیک تلگرام بدون ریزش ممبرهای فیک مچازی بودند که تلگرام آنها را از سیستم خود حذف کرد.

در پایان به شما توصیه میکنم تا با استفاده از راههای معرفی رایگان کانال تلگرام نسبت به جذب ممبر واقعی و بدون ریزش برای کانال خودتون اقدام کنید.

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#