حذف دلیت اکانت تلگرام

بازدید : 588 نفر


494روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید به هر دلیلی اکانت تلگرام خود را حذف کنید و در خصوص دیلیت اکانت تلگرام سوالاتی داشته باشید، ما در این مطلب به شما به صورت تصویری آموزش دلیلیت اکانت تلگرام را در چند مرحله آموزش میدهیم

نکته: در صورتی که شما اقدام به دیلیت اکانت تلگرام خود کنید، تمامی کانالها و گروه ها و ربات ها که عضو شده اید یا اقدام به ساخت آنها کرده اید حذف خواهند شد، پس قبل از دیلیت اکانت تلگرام خود به این نکته مهم توجه داشته باشید.

مرحله اول:

ابتدا مرورگر گوشی خود را باز کرده و به آدرس https://my.telegram.org/deactivate بروید و شماره خودتون رو وارد کنید، شماره خود را با +98 وارد کنید، به عنوان مثال 989140086756+

حذف اکانت تلگرام

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است

مرحله دوم:

سپس تلگرام یک پیام برای شما و در تلگرام شما ارسال میکند که حاوی یک کد است که باید آن را یادداشت کنید تا در سایت وارد کنید.

حذف تلگرام از ریشه

حذف اکانت تلگرام اندروید

مرحله سوم:

حالا باید کد را در کادر پایینی زیر شماره وارد کرده و دکمه Sign in بزنید، توجه کنید که این سیستم به حروف کوچک و بزرگ حساس است.

.حذف اکانت تلگرام

حذف دیلیت اکانت موبوگرام

مرحله چهارم:

در این صفحه باید Done را انتخاب کنید.

سایت حذف تلگرام

حذف اکانت تلگرام اندروید

مرحله پنجم:

بعد از شما سوال میکنه که اطمینان دارین که حساب کاربری تون رو دیلیت کنید که باید گزینه قرمز رنگ را انتخاب کنید که همان yes,delet my accont هست.

حذف اکانت تلگرام اندروید

حذف دلیت اکانت موبوگرام

مرحله ششم:

اگر پیغامی با مضمون شکل زیر را از طرف تلگرام دریافت کردید مطمئن باشید که کارتان را درست انجام دادید.

دانلود برنامه حذف اکانت تلگرام

.حذف اکانت تلگرام

ضمنا دقت داشته باشید که دیلیت اکانت تلگرام در نسخه کامپیوتر و اندروید به همین صورت هست و برای حذف اکانت تلگرام موبوگرام و تلگرام فارسی و همچنین دیگر نسخه های تلگرام می بایست از همین شیوه استفاده کنید.

 

 

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#