دانلود نرم افزار ارسال انبوه تلگرام

بازدید : 612 نفر


463روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

به جرات میتوان گفت یکی از کاربردیترین نرم افزارهایی که میتواند در تلگرام انقلابی به پا کند، نرم افزار تبلیغ کانال تلگرام می باشد، روزانه بسیاری از افراد در اینترنت این نرم افزار را سرچ میکنند.

در پیدایش تلگرام به راحتی شما میتوانستید با نرم افزار تبلیغ کانال تلگرام موجود در بازار کانال تلگرام خودتان را تبلیغ کنید و لینک کانال خود را برای هزاران نفر ارسال کنید.

دانلود رایگان تبلیغات در تلگرام

پنل تبلیغات در تلگرام

این نرم افزار به گونه ای کار میکرد که فقط کافی بود تا شما لیستی از شماره تلفن های خود را به سیستم دهید و نرم افراز به صورت انبوه لینک شما را برای شماره هائی که تلگرام بر روی آنها نصب بود ارسال میکرد.

در ضمن سیستم نرم افزار تبلیغ کانال تلگرام به صورت خیلی ساده بود و خیلی از برنامه نویسان قادر به ساخت این نرم افزار بودند.

شاید اگر شما از کاربران اولیه تلگرام بودید، میدید، که هر روز تبلیغات زیادی برای شما ارسال میشد، خود این موضوع باعث شد تا مدیران تلگرام به فکر به روز رسانی تلگرام بیفتند.

با به روز رسانی تلگرام، دیگر نرم افزار های قدیمی هیچ کاربردی نداشتند و دیگر شما با استفاده ار این نرم افزارها قادر به ارسال پیام انبوه جهت تبلیغ کانال تلگرام خود نبودید.

خیلی از برنامه نویسان جهت ایجاد نرم افزار جدید دست بکار شدند ولی قادر به دور زدن تلگرام نبودند و امکان استفاده از نرم افزار های جدید هم نبود.

در اینجا میخام به همه شما این نکته را متذکر شوم که هیچ گونه نرم افزاری جهت تبلیغ کانال تلگرام موجود نمی باشد و شما جهت تبلیغ کانتلتان می توانید از راههای معرفی رایگان کانال تلگرام بهره ببرید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#