دانلود تلگرام فارسی

بازدید : 324 نفر


494روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

آپدیت جدید تلگرام 4.4 منتشر شد که در آن قابلیت ها و ویژگیهای جدیدی گنجانده شده است که قابلیت جدید برای پلتفرم های ویندوز، مک، اندروید، آی او اس و ویندوزفون می باشد و در ادامه به آن میپردازیم.

اشتراک گذاری مکان زنده

دانلود تلگرام قدیمی

دانلود تلگرام انگلیسی

در نسخه تلگرام 4.4 شما این اجازه را دارید تا مکان فعلی و موقعیت خودتان را به صورت زنده با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
این ویژگی جدید تلگرام باعث می‌شود تا سایر کاربران موقعیت فعلی شما را به صورت آنلاین ببینند و تغییرات جا و مکان شما را نیز رصد کنند.
ضمنا از این به بعد بجای ارسال موقعیت ثابت، موقعیت جابجایی خود را در زمان مورد دلخواه ( به عنوان مثال 10 دقییقه یا 8 ساعت ) برای دوستانتان ارسال کنید.
برای بهره برداری از این قابلیت جدید تلگرام 4.4 ، گزینه Location را از منوی پیوست‌ها انتخاب و …Share My Location for را انتخاب کنید.
شما می‌توانید از این ویژگی نسخه تلگرام 4.4در گروهها و سوپر گروه های تلگرام نیز بهره ببرید، و اگر شخصی موقعیت مکانی آنلاین خود را برای اعضای گروه بفرستتد، اعضای گروه میتوانند موقعیت شما را به صورت آنلاین ببینند

مدیاپلیر جدید

در نسخه جدید تلگرام 4.4 تغییرات شگرف در مدیاپلیر ایجاد گشته که شما می‌توانید با رفتن به کانال cctracks@ و دانلود آهنگ های رایگان موجود در آن، با امکانات این مدیا پلیر جدید آشنا شوید.

قول اضافه ‌شدن زبان فارسی و بعضی از زبان های دیگر

دانلود تلگرام براي ايفون

دانلود تلگرام از بازار

در نسخه جدید تلگرام 4.4 ، زبان های جدیدی به آن اضافه شده است، که میتوان به زبان های فرانسوی، اندونزیایی، مالایی، روسی و اوکراینی اشاره کرد.
تلگرام این قول را به کاربران ایرانی داده که زبان فارسی را نیز به زودی به تلگرام اضافه میکند، البته ایرانیان انتظار داشتند این زبان زودتر از اینها می بایست اضافه شود.

 

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#