قیمت کانال های تلگرام

بازدید : 296 نفر


462روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

در این مقاله میخاهیم به تبلیغات در تلگرام و قیمت این نوع تبلیغات بپردازیم، تبلیغاتی که به زودی جایگزین تبلیغات تلویزیونی و دیگر تبلیغات خواهد شد.

تبلیغات در تمامی جوامع نقش بسیار مهمی را دارد، و از همان پیدایش بشر تبلیغات وجود داشته و فقط در طول زمان شکل و شمایل آن تغییر کرده است.

در همان ابتدا که افراد معامله کالا به کالا میکردند، جنس خود را از طریق گفتگو با دیگر فروشندگان و مشتریان خود تبلیغ میکردند و از آنها میخواستند تا به اطلاع بقیه نیز برسانند.

با پیشرفت بشر تبلیغات شکل جدیدی به خود گرفت، چاپ بنر، بیلبورد شهرها، روزنامه و رادیو و تلویزیون و اینترنت شکل هائی از تبلیغات بودند که همراه با پیشرفت جوامع به وجود آمدند.

نرخ تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در کانالهای پربازدید

اما تبلیغات در شبکه های اجتماعی در چند سال اخیر بسیار گسترده شد، فیسبوک از مهمترین آنها بود، و باعث شد تا موسس فیسبوک را به ثروتی عظیم برساند.

اما مهمترین شبکه اجتماعی که در ایران روی کار آمدند، همانند وایبر و واتساپ و تانگو و لاین و … نتوانستند هیچ توفیقی در ایران داشته باشند و فقط دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلگرام توانستند به کار خود ادامه دهند.

تلگرام در این بین از محبوبیت چند برابری نسبت به رقیبش اینستاگرام برخوردار هست، و شاید کمتر کسی فکر میکرد که بتواند روزی 45 میلیون ایرانی را به خود جذب کند، 45 میلیون کاربر یعنی پتانسیل بالای تلگرام برای تبلیغات.

تلویزیون همان جعبه جادوئی دیگر مشتریان سابق را ندارد، و تلگرام در حال حاضر جادوگر واقعی هست، جادوگری که همه ما ایرانیها نام آنرا شنیده ایم و هر روز به آن سری میزنیم.

بیشتر کسانی که آگهی خود را جهت تبلیغ به تلویزیون میدادند، دیگر حاضر به صرف هزینه میلیاردی برای این موضوع نیستند و با توجه به قیمت تبلیغات در تلگرام که گاها رایگان نیز می باشد، سعی میکنند تبلیغات خود را به این شبکه اجتماعی بدهند.

نرخ تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در کانالهای پربازدید

قیمت تبلیغات در تلگرام بسیار متنوع هست و همانطور که اشاره شد، ممکن است رایگان هم باشد، خیلی از کانالهای تلگرام که ممبر کمی دارند حاضرند تا تبلیغ شما را به صورت رایگان در کانال خود بگذارند.

اما تقریبا هرچه کانال تلگرام دارای ممبر بیشتری باشد قیمت تبلیغات در تلگرام هم بالا میرود، ولی با همه تفاصیر قیمت تبلیغات در تلگرام از تلویزیون و… ارزانتر و با صرفه تر هست.

یکی از مزیت های تبلیغات در تلگرام هم راستی آزمائی در خصوص تعداد بازدید از تبلیغ هست، و کانالهای تلگرام میزان بازدید افراد از تبلیغ شما را به درستی نمایش میدهند، این موضوع باعث میشود تا بتوان با برنامه ریزی بهتری کار کرد.

دومین مزیت تبلیغات در تلگرام هم ، امکان اتصال لینک به موضوع هست، که خود این موضوع این شانس را به شما میدهد تا افراد با کلیک روی لینک شما وقت بیشتری را صرف تبلیغ شما کنند و آشنائی بیشتری با محصول شما پیدا کنند.

قیمت تبلیغات در تلگرام به عنوان مهمترین مزیت مورد توجه همه صاحبان کسب و کارها و تولید کنندگان محصول قرار گرفته و پیش بینی ها از رقابت شدید در این حوزه می باشد.

 

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#