تعداد کل کاربران تلگرام

بازدید : 285 نفر


497روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

مرکز ملی فناوری آمار جالبی را از کانالهای تلگرام عنوان کرد که در نوع خود جالب توجه می باشد.

با توجه به آخرین آمار منتشرشده که در روز 15مهر سال 1396 منتشر شده است، تعداد کانالهای فارسی در تلگرام به ۶۲۶ هزار و ۵۳۹ کانال رسیده است و طی ۱۰ روز، ۱۰ هزار کانال به تعداد کانال های فارسی ا در تلگرام، اضافه شده است، طوری که در روز ۵ مهرماه 1396، تعداد کانال های ایجاد شده ۶۱۶ هزار و ۷۶ کانال اعلام گردیده بود.

ضمنا بیان شده که روزانه نزدیک به ۲ هزار کانال به تعداد کانال های فارسی تلگرام اضافه می شود و حدود ۲۳۵ هزار و ۱۰۹ کانال به آپدیت شده است.

ضمنا در خصوص انتشار مطالب نیز باید گفت که در طی یک ساعت و در اوج ترافیک نزدیک به ۲۴۱ هزار مطلب در کانال های تلگرام اشتراک گذاشته شده است که مربوط به ساعت 22 است.

کمترین میزان اشتراک مطلب ۱۷ هزار و ۱۹۲ مطلب و در ساعت 4 بامداد می باشد.، درحالی است که در ساعت ۲۳ نزدیک به ۲۱۵ هزار مطلب در کانال های فارسی منتشر می شود.

طبق آخرین آمار و برآوردها در عرض ۲۴ ساعت شبانه روز، ۲میلیون و ۹۵۲ هزار و ۷۳۷ مطلب در کانال های فارسی منتشر میشود که در مقایسه با ۱۰ روز اخیر، افزایش بالغ بر ۱۰۰ هزار مطلب را نشان می دهد.

جالب تر آنکه، متوسط تعداد مطلب به کانال در روز ۱۳ مطلب می باشد و هر مطلب 716 بار دیده میشود و تعداد بازدید از کل کانال ها در روز یک میلیارد و ۸۷۲ میلیون و ۳۴۶ هزار بار می باشد.

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#