لینکدونی رایگان

بازدید : 1428 نفر


سایر کانالهای تلگرام, ویژه 18روز قبل

آدرس کانال : earn2 @

آیدی مدیر کانال: earn1 @


توضیحات کانال :

کانال لینکدونی با هدف  انتشار رایگان کانال و گروه های تلگرام شما عزیزان ایجاد شده است و در حقیقت یک لینکدونی رایگان هست.جهت عضویت رو عکس زیر کلیک کنید.

کانال لینکدونی

لینکدونی

اگر شما دوست عزیز صاحب کانال یا گروه تلگرام هستید می توانید با مراجعه به کانال ما و عضویت در آن و ارسال پیام برای مدیر کانال به صورت رایگان کانال تلگرام خود را در لینکدونی به ثبت برسانید.

کانال لینکدونی لینک گروه و کانال شما را به صورت دائمی در کانال خود را می دهد، البته این تا زمانی امکان پذیر میباشد که شما در کانال عضو باشید و در صورت  ترک کانال گروه و کانالی که شما ثبت کرده اید از کانال حذف میشود.

البته گروه ها و کانال هایی را در کانال ما ثبت شوند، درسایت http://canal-telegram.ir/ نیز ثبت خواهند شد تا افرادی که طریق سرچ در اینترنت به سایت ما مراجعه می‌کنند نیز در کانال شما عضو شوند.

هدف لینکدونی گروه و کانال تلگرام خدمات رایگان به تمامی کاربران تلگرام میباشد پس بدون نگرانی از پرداخت هزینه کانال تلگرام خود را در لینکدونی به ثبت برسانید و با عضویت خود در آن موجب غنی شدن این کانال تلگرام گردید.

از همه شما کاربران تلگرام دعوت میکنیم تا با تبلیغ کانال لینکدونی به دوستان و آشنایان و همکاران خود موجب  دلگرمی ما جهت  ادامه کار شوید.

کانال لینکدونی هرهفته یک کانال تلگرام را به عنوان کانال تلگرام برتر معرفی خواهد کرد،  ما هر هفته به جز یک کانال تلگرام یک گروه تلگرام را هم به عنوان گروه برتر در کانال خود معرفی خواهیم کرد.

اما مزیت ثبت کانال شما در این کانال این هست که با این کار موجب افزایش ممبر کانال تلگرام خود می شوید، زیرا که هر روز افراد زیادی که تمامی آنها کاربران تلگرام هستند به این کانال مراجعه می‌کنند و با دیدن کانال شما عضو آن می گردند.

کانال لینکدونی

لینکدونی رایگان

البته همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد کانال شما علاوه بر کانال در سایت کانال تلگرام هم ثبت خواهد بود که می توانید از آن طریق نیز ممبر جذب کنید، و همه این خدمات رایگان خواهد بود.

البته این کانال به عنوان کانال لینک گروه تلگرام هم می باشد، به این صورت که شما میتونید لینک گروه خودتون رو در کانال به ثبت برسونید و ما تمای لینک های شما رو در کانال میذاریم و یک لینکدونی آزاد هستیم.

خوشحال میشم تا شما لینکدونی آزاد تلگرام ما رو تبلیغ کنید،تبلیغ کانال تلگرام ما موجب میشه تا همه مدیران کانالها و گروهای تلگرام از خدمات ما به صورت رایگان بهره ببرند.

یکی از علاقه مندی کاربران گروه های چت تلگرام هست و دوستانی که گروه چت تلگرام دارند این کانال لینکدونی چت تلگرام هم هست و میتونید گروهای چت خودمونی خودتون رو هم در لینکدونی چت تلگرام تبلیغ کنید.

لینکدونی گروه چت تلگرام میتونه تاثیر بسیار زیادی در افزایش ممبر شما داشته باشه. البته در دنیای اینترنت کانال با این مضمون زیاد هست، ولی متاسفانه خدمات این گونه کاناها رایگان نیست وکانال یکی از معدود کاناهایی هست که خدمات خود را مجانی در اختیار شما کاربران  تلگرام میگذارد.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت کانال تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#