کانال تلگرام نهج البلاغه

بازدید : 485 نفر


مذهبی 488روز قبل

آدرس کانال : majmaolahadith @

آیدی مدیر کانال: majmaolahadith @


توضیحات کانال :

کانال احادیث در تلگرام با موضوع حدیث برای علاقه مندان به این موضوع ایجاد شده و از همه شما جهت عضویت در این کانال دعوت بعمل میاد.

اما همانطور که میدانید امامان و معصومین ما همیشه سعی میکردن تا با بیان حدیث در موضوعات متنوع حجت را بر مردم در آن موضوع تمام کنند.

در واقع با گفتن حدیث سعی بر آن بود تا اهمیت یک کار خوب و همچنین زشتی یک کار بد را به شیوه ای بسیار زیباتر برای مردم عنوان کنند و مردم برای انجام کار خوب و اجتناب از کار بد بیشتر ترغیب شوند.

بسیاری از پیروان امامان و ائمه سعی میکردند تا این احادیث را حفظ و یا در کتابی یادداشت و گرد آوری کنند، تا آیندگان نیز بتوانند به نحوه احسن از این احادیث بهره ببرند.

خوب خوشبختنانه در کشور عزیزمان ایران دانشجویان و طلبه بسیاری در این امر تربیت شده اند، و سعی شد تا احادیث به صورت نرم افزار و کتاب الکترونیکی نیز ارائه شود.

در واقع این دانشجویان احادیث را از کتاب های قدیمی جمع آوری و با استفاده از علم روز به صورت نرم افزار به جامعه هدیه دادند.

اما با توجه به اپلیکیشن تلگرام ما نیز بر آن شدیم تا کانال احادیث در تلگرام را برای ترویج بیشتر احادیث راه اندازی کنیم، و از شما دوستان خواهشمندیم که با معرفی کانال احادیث در تلگرام به دیگر دوستان و همکاران و خانواده خود به ما در ادامه کار دلگرمی دهید.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت کانال تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#