کانال خلاقیت

بازدید : 467 نفر


هنر 471روز قبل

آدرس کانال : Royasazan2017 @

آیدی مدیر کانال: s_pishdadian @


توضیحات کانال :

به نام خالق خلاقیت                کودکانمان راجدی بگیریم

رویاسازان تقدیم می کند: سفارش اسباب بازی و عروسک از روی نقاشی

برآنیم تا با اصلاح الگوی کودکان این مرز و بوم  آنان را با طرحی آشنا کنیم که مقدمه ایست برای خواستن و توانستن.در این طرح با کمک   یک مفهوم عملی ، اعتماد به نفس را به کودکانمان هدیه خواهیم داد . کودکان ارتباط عاطفی عمیقی با شخصیت های نقاشی های خود برقرار می کنند. چه بسیارند کودکانی که دوستان خیالی در نقاشی های خود دارند و تنها آنها را محرم اسرار خود می دانند شاید در اینجا یکی از بهترین کارهایی که والدین برای کودکان خود   می توانند انجام دهند، این باشد که شخصیت محبوب نقاشی های کودکشان را در قالب یک عروسک به او هدیه دهند.
این امر موجب می شود که بسیاری از سخن های ناگفته کودک در بازی با عروسک محبوبش به زبان آمده و والدین را از تفکرات جاری در درون فرزندشان با خبر کند،که این اتفاق، امکان اتخاذ بهترین راه برای برقراری ارتباط با کودک را در اختیار ایشان قرار می دهد با این کار به اهداف زیر خواهیم رسید:

ü       تبدیل رویای کودکان به واقعیت

ü       اثر روانی مثبت 

ü       افزایش اعتماد به نفس کودکان

ü       تقویت خلاقیت

ü       پرورش هوش

ü       تشویق تواناییهای کودک

ü       ایده ای خلاقانه جهت شاد کردن فرزندتان

 

با توجه به تاثیرات شگرف این ایده بر کودکان ، برآن شدیم تا عروسک نقاشی کودکانمان را به عنوان ارمغان خلاقیت آنها و به منظور شکوفایی استعداد و توانایی آنها به کودکان ایران زمین پیشکش نماییماحتمالا ایده ساخت عروسک از روی نقاشی  ، برای بسیاری از مردم دور از ذهن و نشدنی است. اما  تیم ما این ایده را به واقعیت تبدیل کرده است.


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
توجه : سایت سیتی کانال | لیست کانال ها و گروههای تلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#