قوانین
به کانال هایی که ویژه ثبت میشوند ممبر هدیه داده میشود
کانال های ویژه در کمترین زمان ممکن تائید و کار ممبرگیری شروع میشود
آی دی کانال خود را بدون @ و یا هر پیشوند دیگری وارد نمایید (مثال صحیح : nicechannels_ir)
کانال های غیر اخلاقی و خلاف قوانین کشور تایید نمی شوند
#
تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام بهترین راه جهت دریافت ممبر واقعی می باشد و کارشناسان تلگرام همیشه این روش را به مدیران کانال تلگرام جهت افزایش ممبر کانال تلگرام خود توصیه میکنند، ممبرهای دریافتی از این روش همگی واقعی و فعال میباشند.

    هزینه ارسال یک نوشته جدید تومان5000 می باشد.
  • توضیح مختصری درباره ی کانال خود بنویسید

  • آیدی کانال را بدون @ وارد کنید | آیدی کانال منتشر میشود. مانند: iMediaShar

  • آیدی مدیر کانال را بدون @ وارد کنید | آیدی مدیر کانال منتشر میشود. مانند: iMediaSharsupport

  • برچسب ها باعث بهتر دیده شدن کانال شما در موتورهای جستجو مانند گوگل میشوند برچسب با کاما لاتین ( , ) جدا شود | بهترین تعداد 5 تا 7 برچسب
  •  

معرفی سایت تبلیغ کانال تلگرام

شما با تبلیغ کانال تلگرام خود در سایت ما میتوانید به راحتی نسبت به افزایش اعضای کانال تلگرام خود اقدام کنید.

تبلیغ رایگان کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

این سایت روزانه بیش از ۲۰ هزار بازدید کننده ی کاربر تلگرام دارد و در بین سایت های تبلیغ کانال تلگرام  بهترین سایت جهت تبلیغ محسوب میشه.

هزینه تبلیغ در این سایت فقط ۵ هزار تومان و به صورت دائمی می باشد، که سایت های دیگر هزینه ۴ برابری و فقط برای یکماه دریافت میکنند.

در واقع شما با تبلیغ کانال تلگرام خود در در این سایت ممبرهایی واقعی جذب میکنید که با کسب و کار شما مرتبط هستند و این باعث افزایش درآمد شما از کانال تلگرام تان میشود.

اما شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه ممکن هست با تبلیغ کانال تلگرام ممبر به کانال اضافه بشن؟

طبق تحقیقات بعمل اومده و نظر سنجی انجام شده مشخص گردید که ۹۰ درصد افراد برای پیدا کردن کانال مورد علاقه خودشون به گوگل رجوع میکنند.

یعنی با جستجو در گوگل به دنبال کانال تلگرام مورد علاقه خودشون میگردند، و در واقع شما با تبلیغ کانال تلگرام خودتون در این سایت کانالتون رو در موتور جستجوی گوگل ثبت میکنید.

چون این سایت مرتبط با تلگرام و کانال تلگرام می باشد، بنابراین شما در صدر نتایج گوگل قرار میگیرید.

یعنی اینکه اگر موضوع کانال تلگرام شما آهنگ باشه و کسی تو اینترنت به دنبال کانال تلگرام آهنگ بگردد، ابتدا کانال تلگرام شما در نتایج گوگل پیدا میشه و افراد با کلیک بر روی آن عضو کانال تلگرام شما میشوند.

شما با معرفی کانال تلگرام خودتون در سایت ما به صورت دائمی ممبر میگیرید، چرا که ما هیچ وقت هیچ کانال تلگرامی را حذف نخواهیم کرد، و ما یک بار برای همیشه هزینه تبلیغ کانال تلگرام رو دریافت میکنیم.

آموزش تبلیغ کانال تلگرام

اما اگر با نحوه پر کردن فرم بالا مشکل دارید بهتون پیشنهاد میکنم تا آموزش زیر رو مشاهده کنید، ما آموزش تبلیغ کانال تلگرام را به صورت ویدئویی برای شما دوستان گذاشتم.

ضمنا در ایتدای آموزش توضیح مختصری در خصوص نحوه افزایش ممبر کانال تلگرام برای شما عزیزان قرار دادیم.

هدیه ویژه

ما به همه افرادی که در سایت ما نسبت به تبلیغ کانال تلگرام خود اقدام کنند یک پکیج کسب درآمد از تلگرام که در بازار به قیمت ۴۵ هزار تومان می باشد را به صورت هدیه و رایگان ارسال میکنیم.

شما میتوانید جهت دریافت هدیه خود بعد از ثبت کانال تلگرام خود از طریق آیدی تلگرام به ما پیام بدید تا این هدیه که به صورت فایل pdf و ۵۰ فیلم آموزشی هست  رو ارسال کنیم.

سایت canal telegram همیشه و در همه حال در کنار شما هست.

مشاوره جهت تبلیغ کانال تلگرام

در صورتی که سوالی در خصوص تبلیغ کانال تلگرام و نحوه ثبت کانال تلگرام دارید میتونید از طریق شماره همراه ۰۹۱۴۰۰۸۶۷۵۶ و یا آیدی تلگرام همین شماره ذکر شده با ما درمیان بگذارید.

تیم ما در اسرع وقت به سوالات شما در اینخصوص پاسخ میده.

فرق ممبر واقعی دریافتی از تبلیغ کانال تلگرام با ممبر فیک

همانطور که در ابتدای مطلب نیز عنوان شد، ممبرهای که از تبلیغ کانال تلگرام دریافت میشود همگی واقعی هستند، و این ممبرها به ندرت کانال تلگرام شما را ترک میکنند، چرا که آنها جهت برآورده شدن نیاز خود و از طریق سرچ در اینترنت به کانال شما جذب شده اند و اگر کانال شما حتی ممبر کمی داشته باشد در کانال شما خواهند ماند.

اما ممبر های فیک فقط برای مدت کوتاهی در کانال شما هستند و بعد از مدت کانال شما را ترک خواهند کرد و اصلا ویو و بازدید ندارند، پس میتوان نتیجه گرفت که یک کانال تلگرام با هزار عضو  واقعی دارای ارزش بیشتری نسبت به یک کانال تلگرام با ۵۰ هزار عضو فیک هست.

پس من به شما پیشنهاد میکنم که به هیچ وجه پول خود را صرف خرید ممبر فیک نکنید.


نویسنده : demo    بازدید : 5276    انتشار : ۰۲ مهر ۱۳۹۶