قوانین
کانال هایی که ویژه ثبت میشوند علاوه بر سایت کانال تلگرام با آدرسhttp://canal-telegram.irدر کانال سایت نیز تبلیغ میشوند
کانال های ویژه به صورت دائمی ثبت و تبلیغ میشوند
آی دی کانال خود را بدون @ و یا هر پیشوند دیگری وارد نمایید (مثال صحیح : nicechannels_ir)
کانال های غیر اخلاقی و خلاف قوانین کشور تایید نمی شوند
#
تبلیغ کانال تلگرام

جهت تبلیغ کانال خود اطلاعات فرم زیر را وارد کنید.

    هزینه ارسال یک نوشته جدید تومان5000 می باشد.
  • توضیح مختصری درباره ی کانال خود بنویسید

  • آیدی کانال را بدون @ وارد کنید | آیدی کانال منتشر میشود. مانند: iMediaShar

  • آیدی مدیر کانال را بدون @ وارد کنید | آیدی مدیر کانال منتشر میشود. مانند: iMediaSharsupport

  • برچسب ها باعث بهتر دیده شدن کانال شما در موتورهای جستجو مانند گوگل میشوند برچسب با کاما لاتین ( , ) جدا شود | بهترین تعداد 5 تا 7 برچسب
  •  

تبلیغ کانال تلگرام بهترین راه جهت دریافت ممبر واقعی می باشد و کارشناسان تلگرام همیشه این روش را به مدیران کانال تلگرام جهت افزایش ممبر کانال تلگرام خود توصیه میکنند، ممبرهای دریافتی از این روش همگی واقعی و فعال می باشند، شما میتوانید جهت تبلیغ کانال خود اطلاعات فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.

شما با تبلیغ کانال تلگرام خود در سایت ما میتوانید به راحتی نسبت به افزایش اعضای کانال تلگرام خود اقدام کنید.

تبلیغ رایگان کانال تلگرام

این سایت روزانه هزاران بازدید کننده ی کاربر تلگرام دارد و در بین سایت های تبلیغ کانال تلگرام  بهترین سایت جهت تبلیغ محسوب میشه.

هزینه تبلیغ در این سایت فقط 5 هزار تومان و به صورت دائمی می باشد، که سایت های دیگر هزینه 4 برابری و فقط برای یکماه دریافت میکنند.

در واقع شما با ثبت کانالتون در در این سایت ممبرهایی واقعی جذب میکنید که با کسب و کار شما مرتبط هستند و این باعث افزایش درآمد شما از کانال تلگرام تان میشود.

اما شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه ممکن هست با تبلیغ کانال تلگرام ممبر به کانال اضافه بشن؟

طبق تحقیقات بعمل اومده و نظر سنجی انجام شده مشخص گردید که 90 درصد افراد برای پیدا کردن کانال مورد علاقه خودشون به گوگل رجوع میکنند.

یعنی با جستجو در گوگل به دنبال کانال تلگرام مورد علاقه خودشون میگردند، و کانال شما را پیدا میکنند.

چون این سایت مرتبط با تلگرام و کانال تلگرام می باشد، بنابراین شما در صدر نتایج گوگل قرار میگیرید.

یعنی اینکه اگر موضوع کانال تلگرام شما آهنگ باشه و کسی تو اینترنت به دنبال کانال تلگرام آهنگ بگردد، ابتدا کانال تلگرام شما در نتایج گوگل پیدا میشه و افراد با کلیک بر روی آن عضو کانال تلگرام شما میشوند.

شما با معرفی کانال تلگرام خودتون در سایت ما به صورت دائمی ممبر میگیرید، چرا که ما هیچ وقت هیچ کانال تلگرامی را حذف نخواهیم کرد، و ما یک بار برای همیشه هزینه تبلیغ رایگان گروه تلگرام رو دریافت میکنیم.

ما به همه افرادی که در سایت ما نسبت به تبلیغ رایگان کانال تلگرام خود اقدام کنند یک پکیج کسب درآمد از تلگرام که در بازار به قیمت 45 هزار تومان می باشد را به صورت هدیه و رایگان ارسال میکنیم.

تبلیغ در تلگرام رایگان

تبليغ رايگان كانال تلگرام

شما میتوانید جهت دریافت هدیه خود بعد از ثبت کانال تلگرام خود از طریق آیدی تلگرام به ما پیام بدید تا این هدیه که به صورت فایل pdf ارسال شود، البته این هدیه بعد از ثبت کانال از طریق ایمیل ثبت نامی نیز ارسال خواهد شد.

در صورتی که سوالی در خصوص نرم افزار تبلیغ کانال تلگرام و نحوه تبلیغ رایگان کانال تلگرام دارید میتونید از طریق شماره همراه 09140086756 و یا آیدی تلگرام همین شماره ذکر شده با ما درمیان بگذارید.

تیم ما در اسرع وقت به سوالات شما در اینخصوص پاسخ میده.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز عنوان شد، ممبرهای که از تبلیغ کانال تلگرام دریافت میشود همگی واقعی هستند، و این ممبرها به ندرت کانال تلگرام شما را ترک میکنند، چرا که آنها جهت برآورده شدن نیاز خود و از طریق سرچ در اینترنت به کانال شما جذب شده اند و اگر کانال شما حتی ممبر کمی داشته باشد در کانال شما خواهند ماند.

اما ممبر های فیک فقط برای مدت کوتاهی در کانال شما هستند و بعد از مدت کانال شما را ترک خواهند کرد و اصلا ویو و بازدید ندارند، پس میتوان نتیجه گرفت که یک کانال تلگرام با هزار عضو  واقعی دارای ارزش بیشتری نسبت به یک کانال تلگرام با 50 هزار عضو فیک هست، پس من به شما پیشنهاد میکنم که به هیچ وجه پول خود را صرف خرید ممبر فیک نکنید.

این سایت در حال حاضر گروه تبلیغ تلگرام خود که به لینکدونی هم معروف هست را راه اندازی کرده و تبلیغ در تلگرام رایگان شعار کانال لینکدونی سایت هست، شما دوستان میتونید با مراجعه به این کانال لینک گروه و کانال خودتون رو برای ما ارسال کنید و از خدمات تبلیغ رایگان گروه تلگرام سایت بهره ببرید.

برای اینکار فقط کافی هست ازدسته بندی مورد نظر گروه تلگرام را انتخاب کنبد و در این صورت ما تبلیغ رایگان گروه تلگرام شما را انجام خواهیم داد.

از قسمت تماس با ما میتونید نظرات و پیشنهادات خودتون رو با ما مطرح کنید و نظرات و پیشنهادات خودتون رو از این طریق برای ما ارسال کنید.

در صورتی که میخواهید،  اطلاعات بیشتری در مورد ما داشته باشید میتونید به قسمت درباره ما مراجعه کنید.

در هنگام تبلیغ کانال به قوانین تبلیغ کانال حتما توجه کنید، این قوانین برای راهنمائی بیشتر شما کاربر محترم تلگرام نگارش شده است.

در سایت یک سری مقالات در مورد تلگرام  برای استفاده شما دوست عزیز گذاشته شده و هر روز هم آپدیت میشه که میتونید از اونها هم استفاده کنید.


نویسنده : gareva    بازدید : 11482    انتشار : 11 نوامبر 2017
برچسب ها: