اقزایش ممبر واقعی رایگان

بازدید : 170 نفر


سایر کانالهای تلگرام 388روز قبل

آدرس کانال : @

آیدی مدیر کانال: @


توضیحات کانال :

ممبر واقعی

اگر به دنبال ممبر واقعی هستین حتما این مقاله رو تا آخر مطالعه کنید، من میخواهم در این مقاله  از سایت کانال تلگرام برای شما روشی رو یاد بدهم تا بتوانید بدون صرف هزینه برای کانال تلگرام خود ممبر واقعی رایگان جذب کنید.

خرید ممبر واقعی

دوستان من در اینجا بیان میکنم اصلا چیزی به عنوان خرید ممبر واقعی وجود ندارد و هرگز گول تبلیغات در این زمینه را نخورید و برای این موضوع هم دلیل دارم، چرا که هرگز ممبر واقعی خریدنی نیست!

من بارها در فیلم های خود در آپارات به خریدارن ممبر هشدار داده ام که اگر به نیت ممبر واقعی اقدام به خرید میکنید دست نگه دارید، چرا که مطمئن باشید ممبری که به کانال و گروه شما اد میشود(چه این ممبر ربات باشد و یا شماره مجازی و یا شماره واقعی) بعد از مدت کوتاهی کانال و گروه شما را ترک خواهد کرد.

دلیل این موضوع این هست که خیلی از افراد که در حوزه خرید و فروش ممبر کار میکنند با ساخت برنامه هایی از کاربران تلگرام میخواهند تا با عضویت در کانال هایی که جهت افزایش ممبر به این برنامه سفارش داده اند برای خود سکه جمع کنند و تقریبا با عضویت در هر دو کانال یک ممبر برای کانال خود بگیرند.

خوب کاربران تلگرام هم تا جایی که امکان دارد عضو کانالها میشوند و در قبال سکه ای که جمع کرده اند برای کانال خود و شاید سفارشات خود ممبر سفارش میدهند، البته هرگز به کانالی که عضو آن شده اند هرگز سر نمیزنند.

اما بعد از مدتی تلگرام اجازه عضویت در کاناها را نمیدهد و با محدودیت عضویت در کانال بیشتر، کاربر تلگرام تصمیم میگیرد که کلا دیلیت اکانت کند و مجدد کار را شروع کند و این روال همیشه ادامه دارد، این دیلیت اکانت یعنی ریزش ممبر، حال بخواهد این ممبر شماره مجازی باشد و یا شماره واقعی، فرقی ندارد.

خرید ممبر واقعی ارزان

البته اگر دیده باشید تبلیغات زیادی در خصوص خرید ممبر واقعی ارزان میشود، حتی در مورد گروه تلگرام، خرید ممبر واقعی گروه تلگرام هم اصلا وجود ندارد، این ممبرا هیچ مشارکتی در گروه شما ندارند و بعد از مدتی با دلیت اکانت دیگر آن ممبر در گروه شما نخواهد بود.

ممبر واقعی چیست؟

ممبر واقعی به ممبری گفته میشود که از روی نیاز و علاقه و نه به صورت فیک و اجباری به کانال شما جوین شود، به عنوان مثال شخصی به دنبال کانال اخبار میگردد و با سرچ در گوگل و یا سایت های کانال تلگرام به کانال شما جوین شود، آنگاه آن ممبر یک ممبر واقعی هست و در کانال شما خواهد ماند.

ممبر واقعی تلگرام رایگان

امیدوارم که توانسته باشم که به شما این موضوع را تفهیم کرده باشم، ولی باز هم تاکید میکنم که هرگز و هرگز ممبر واقعی فروشی وجود ندارد. و در ادامه میخاهم از از شما دعوت کنم تا روش های افزایش ممبر واقعی تلگرام را در مقاله افزایش ممبر کانال تلگرام ببینید.

 

 


عضویت در کانال تماس با مدیر کانال گزارش تخلف
برچسب ها:
توجه : سایت سیتی کانال هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ندارد.
#